2733
2739
عنوان

مرمری ام گند زدم 😭ادمو سگ بگیره جو نگیره😟+عکس😓

| مشاهده متن کامل بحث + 26312 بازدید | 508 پست
 ای دختر ...بچت رو خرابش کردی..ببر فردا حتما ارایشگا موهاشو درست کنه.اخه تو چه فکر کردی که خودت ...

ارام باش بابا😁

هرسری عالی میشد دوساله کارم همینه ولی این سری خیلی وووول خورد

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

من برم شوهرم اومد😱😱😱😱😱😱😱😱الان سکته میکنه 

خدافظ😓😓

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا موهاشو کوتاه کردی اونجوری ک خیلی گوگولی بود😍😘

وایی بیچاره گند زدی تو موهاش ولی خونسرد داره اب میخوره😂😂😂

اکثر تاپیک های جنجالی هستم، اما حوصله تایپ کردن ندارم🥲😀

ببرش آرایشگاه  کنار سرش خرابه فردا از اقوام یکی مسخره میکنه اونم ناراحت میشه اعتماد به نفس بچه رو میگیره حتما ببرش اونا کار بلدن عالی درستش میکنن

خدایا آن ده که آن به 
2731

وای مرمری عاشقتم مخصوصا اونجا ک گفتی شبیه ایناروس شده مردم ازخنده،فقط ببرش ارایشگاه بزارگریه کنه سریع انجام کیدن

تا خداهست غم فردا رونداشته باش ...خدای امروز،فرداهم هست❤️
2740

خیلی خندیدم مرمری🤣🤣🤣🤣🤣من چی بگم پسرم پیش دبستانی اونروز قیچی رو برداشت جلو موهاشو مثل بززززز کوتاه کرده جالب اینجاست اینقد گریه کرد  انگار من خراب کاری کردم طلبکار بود

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
شوهرت دید موهارو عکس العملش چی بود؟😁😆

از دراومد تو 😁😁😁😍بعده دیدن پسرم 😐شد😑شد😳شد😱شد بعدم گفت مریمممم این چرا این شکلیه😠

منم در یک حرکت انتحاری خودمو این کردم😡 و گفتم میبینی توروخدا من چکار کنم از دسته این بچه اخه ی دستشویی نمیتونم برم تا رفتم دستشویی و اومدم قیچی رو از کشو ورداشته زده تو موهاش منم مجبور شدم صافش کنم براش اه اصلا تموم زندگی مو شد و....همینجوری میگفتم برای خودم و غرمیزدم ک شوهرم 😍شدو گفت دلت میاد غر بزنی پسرم ک باتعجب نگاه میکرد گفت باباخوشگل شدم؟ببین منو؟۸😍باباشم بغلش کرد گفت اره بابایی عینه ماه شدی😍😍قربون پسرم برم که ارایشگری کرده😍😍اینم قیافه من😁

اشكال نداره بابا به روي خودت نيار

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2706