1542
1578

همچین چیزیو قبول ندارم

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546
همچین چیزیو قبول ندارم

من همجین چیزی رو به چشم.تو دانشگاه میبینم چون اکثر دخترا راحت قبولشون میکنن اونام دنبال سواستفاده ان ولی پسرا دیگه نه بی شیله پیله ترن 

1566

هوس باز نیستن ولی در معرض خطر بیشتری هستن 

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.
من همجین چیزی رو به چشم.تو دانشگاه میبینم چون اکثر دخترا راحت قبولشون میکنن اونام دنبال سواستفاده ان ...

منم به شخصه تجربش کردم به ذات ادم میره من از قیافه چیزی کم ندارم ولی روابط اینجوریم برام جذابیتی نداره.خیلیام دیدم هیچی نیستن ولی دایم پی هرزه بازی هستن

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است 

زشت و زیبا نداره هر کسی ممکنه اینجوری باشه من میشناسم طرف خودش زشته زن بسیار زیبایی هم داره ولی بازم میره دنبال کثافت کاری

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 
1537
من هر چی مرد هیز دیدم همشون زشت بودن😂

خوب مرد خوش تیپ هیز نیست چون احتیاجی به هیز بودن نداره و متقاضی داره. بحث وفاداری به یک نفره نه هیز بودن

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
دارم به چشم میبینم 

همه مثله هم ک نیستن

بچه کع بودم تو مدرسه بغل دستیم صدتومن گم کرده بود گریه میکرد دلم سوخت صدتومن هفتگیمو یواشکی از کیفم درآوردم انداختم زیر..معلم بعدکلاس منو نگه داشت بهم گفت دیدم پولشو از تو کیفت درآوردی انداختی زیرمیز..هر چقد توضیح دادم باورش نشد..بغل دستیم جاشو عوض کرد..همه م بهم گفتن دزد..:)
خوب مرد خوش تیپ هیز نیست چون احتیاجی به هیز بودن نداره و متقاضی داره. بحث وفاداری به یک نفره نه هیز ...

دقیقا درسته ولی خب هیز هستن بازم ولی نه به شدت اون زشتا

1579