1542
1541

ماال من میگ نپوش

تو آمدی بی آنکه بدانی خدا با تو،برای من یک بغل شعرِنگفته فرستاد...حالا بنشین و تماشا کن چگونه آیه آیه کتاب رسالت تو را خواهم سرود،پیامبر از همه جا بی خبر من...♥️♥️

اوايل عقد ميگفت اما من ب هر طرزي بودجلوش وايسادم و الانم ديگ اسم چادرنمياره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایاخیلی خوشحالم هر  روز ک میگذره من نزدیکتر میشم ب اغوش گرفتن پسرکم ،امام زمان،حضرت محمد(ص)خودتون مراقب در دونه وجود من باشید به خودتون سپردمش.خدایا سپاسگذارم.

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1546

من شوهرم نمیگه ولی مجبورم مجبور😂😂😂😂

دل خوش از آنیم که حج میرویم غافل از آنیم که کج میرویم کعبه به دیدار خدا میرویم خدا که اینجاست کجا میرویم حج به خدا جز به دل پاک نیست شستن غم ازدل غمناک نیست دین که به تسبیح و سر و ریش نیست هرکه علی گفت که درویش نیست ❤
1432

یه خانمه دیگه هم امشب تاپیک  زده بود راجع با این موضوع ،این موصوع باید از اول حل بشه ،مم یادمه تو دوران عقد ،رفتیم با شوهرم مانتو بخریم ،شوهرم با اینکه سبک لباس پوشیدن منو دیده بود ،یه مانتو انتخاب کرد مال مامان بزرگا ،هیچی نگفتم اومدم بیرون گفتم مرسی من مانتو نمیخوام ،تا وقتی که انتخاب تو اینه من‌ترجیح میدم اصلا نخرم همینایی که دارم میپوشم تا پاره بشه ابروت بره، باید یاد میگرفتم به سلیقه ی من احترام بزاره 

مهربانم‌ ،جانم ،نبضم ،ضربانم،عشقم ،نفسم ،همینجوری کرم دارم صدات کنم عزیزم 

میگه با چادر قشنگ تری خودمم دوسش دارم  

🛇توجه توجه🚫امضام عوض شده👇👇👇آجی جونیام😢خواهریام😢مامانای گل و مهربون😢❤❤❤الانم که دارم این امضا رو تایپ میکنم بغض کردم😢من خیلی وقته نامزدم عقدم خیلی اذیت شدم😔۱دوری راه۲دلتنگی۳حرفای آزاردهنده مامانم۴حرف و حدیث بین خانواده ها۵دلتنگی دلتنگی دلتنگی لعنت به دلتنگی😭امیدم فقط دعاهای شماست😢❤❤❤❤❤خواهریا اگه حوصله داشتید اگه درکم میکنید یه صلوات مهمونم کنید ...ممنوووونم😞💚الهی😍گاهی🙁نگاهی🤗
1563
مال من میگه شالت بردار

اون دیگه ببخشیدا خیلی آزاده😑

🛇توجه توجه🚫امضام عوض شده👇👇👇آجی جونیام😢خواهریام😢مامانای گل و مهربون😢❤❤❤الانم که دارم این امضا رو تایپ میکنم بغض کردم😢من خیلی وقته نامزدم عقدم خیلی اذیت شدم😔۱دوری راه۲دلتنگی۳حرفای آزاردهنده مامانم۴حرف و حدیث بین خانواده ها۵دلتنگی دلتنگی دلتنگی لعنت به دلتنگی😭امیدم فقط دعاهای شماست😢❤❤❤❤❤خواهریا اگه حوصله داشتید اگه درکم میکنید یه صلوات مهمونم کنید ...ممنوووونم😞💚الهی😍گاهی🙁نگاهی🤗
روز خواستگاری بدون روسری بودی؟

فک کنم منظورش بدونه چادره خخخ

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🦋👑خودمم چون میدونم خودم بهترینم توام خودت باش چون قطعا بهترین فقط خودتی🦋👑متاهل ومتعهد💙
1547