2737
2739
عنوان

عادتهای بامزه همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 366476 بازدید | 1907 پست
فک کنم موهات بلنده اره؟ 

بلند بود😔تا زیر ب.اسنم بود اونم لَخت ن موج دار ک اگه اتو مو یا سشوار میزدی از اونم بلند تر میشد چقد براقو قشنگ بودن😭آی نترکی زن همسایمونن من جلو کسی موهامو باز نمیکردم ولی اون روز باز بود اومد تو خونه یهو گفتت وایی چ بلندد شدن کی بلند کردی رنگ زدی ژل هم زدی براق شدن؟😲گفتم ن خودشون همینطورین س روز بعد دیدم تا وسط کمرم موخوره زده کوتا کردم تا زیر گوش😭😭😭😭 الان یکم بلند شده رسیده تقریبا تا وسط کمرم ولی مثه اول نشدن

🖤

عادت بامزه نداره..

کلا عادت هاش روو مخه

یک قبل خواب با تمام انگشت های بدنش اهنگ میزنه تلید تلید واای خدااا انگار استخوناش و خودش میشکنه

۲ هر فیلم و کلیپ و اهنگی رو با اخرین درجه صدا گوش میده با گوشی اصلا انگار نمیشنوه...

مثلا فک کن کلیپ بزن بزن داره نگاه میکنه من که تصویر نمیبینم فقط صداهای ناهنجار میشنوم حالا ساعت چند ۱۲ شب که من گیج خوابم یا صبح کله سحر کلا حریم شخصی براش تعریف نشده.

۳ سر صدا کردن هنگام انجام کاری در خانه وای انگار که بمب میندازه....زیاده یادم میاد حرص میخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلند بود😔تا زیر ب.اسنم بود اونم لَخت ن موج دار ک اگه اتو مو یا سشوار میزدی از اونم بلند تر میشد چقد ...

اخی. خیلی سخته. این جور مواقع سریع اسفند دود کن و صدقه بده تا طرف میره و همونجا فی المجلس  لا حولا ولا قوت الا بالله بخون. 

اره خاک توسرش! میگفت جوش کاری کردیم. سیاهی دور یقه و زردی زیر بغل رو هم جوشکاریه؟ مسواکم نمیزد کلا خ ...

حالم بهم خووووورد🤣🤣🤣🤣🤣🤣واي واي

من زير بغل كسي عرق كنه معلوم باشه حالم بد ميشه اصن فوبيامههه

بعد فك كن زردم بسه

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2731

عادتش نیس خاطرس گفتم بگم

نامزدم یبار تو خونمون رفت حمام

اخه یه شهر دیگ زندگی میکنن بیاد اینجا چن روز میمونه

بعد ما چوب لباسی تو رختکن رو برداشته بودیم این منو صدا زد لباساشو داد بهم بزارم تو اتاق

من رفتم گذاشتم رفتم تو حیاط مثل ایک تامن نبودم باز صدام زده بود مامانم جای من رفته بود اینم شورتشو گذاشته بود کف دست مامانم فک کرده بود منم بهشم گفته بود لباسِ اصل کاری تقدیم به تنها عشق زندگیم😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐یادم میاد آب میشم

وقتی فهمید مامانم بوده 6 ماه نه اومد خونمون ن ب مامانم زنگ میزدبرا احوالپرسی😂😂😂😂

واقعا نمیدونی ؟ ما زوج ماجراجویی هستیم یه بار به تقلید از فیلم های ستاره دار روی ایشون مربا توت فر ...

واااااااااای =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
اخی. خیلی سخته. این جور مواقع سریع اسفند دود کن و صدقه بده تا طرف میره و همونجا فی المجلس  لا ح ...

کردم فایده نداشت اصلا معروفه خدا کنه ب کسی چیزی نگه کارش ب بیمارستانم میرسه منم شانس اوردم کچل نشدما

🖤
2740
نامزدم یبار تو خونمون رفت حمام اخه یه شهر دیگ زندگی میکنن بیاد اینجا چن روز میمونه بعد ما چو ...

واااای 😂😂😂 مام یواشکی لباس زیر شو میشه یواشکی پهن میکردم خشک میشد بر میداشتم یواشکی غسل یواشکی و... نگو مامانم امارمونو داشته هنوز بهش نگفتم 😆😂

عادتش نیس خاطرس گفتم بگم نامزدم یبار تو خونمون رفت حمام اخه یه شهر دیگ زندگی میکنن بیاد ا ...

😂😂😂😂😂😂😂 عالی بود

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
کاملا ازحرفهات معلومه ک آدم بسیار خودخاه و ازخودراضی هستی ک کلا  بحث کردن باآدمی مثل شما بی فای ...

خودتو سوار مد میکنی و میخوای حرفتو منطقی جلوه بدی،از کوه حرف میزنم میری از دره حرف میزنی،خواهرم منطقی نیستی اصلا،از خود راضییم شما هستین شما حق ندارین کسی رو اینطور خطاب کنینن،لطفا حد و مرز خودتونو بشناسین

2706