2737
2734
عنوان

عادتهای بامزه همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 366626 بازدید | 1907 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟

من نصف عمرمو با انگیزه  نون پنیر کره چای شیرین صبح شبش میخوابیدم اگرم طاقت نمیوردم شام صبحانه میخوردم. 

تو خوابگاه هم دوستام پنیر کره محلی میوردن اگر باهم قهر بودیم ولی حتما از پنیر کره شون میخوردم😍 بعد کم کم اشتی میکردیم بهشون میگفتم من با پنیر کره شوخی ندارم 😆

2731

وقتی دعوا میکنیم چپ چپ با اخم نگام میکنه 😂

همیشه تیشرت و شرت میپوشه سردش نمیشه 😐 اونوقت من با جوراب و بافتنی 

تا میرسه خونه میره سریخچال 

تو ماشین با اهنگ میخونه وقتایی هم که دعوا کردیم اهنگایی که من بدم میاد تو تی وی میزاره صداش بلند میکنه

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
دقيقا نخواستم بگم نگن پز ميدي ولي زن و مرد بايد بهترين لباسارو واسه هم بپوشن🐀😍

نامزد قبلیم یه بار مجبور شد پیرهنشو دربیاره زیر پرهنش سوراخ سوراخ 🤢 اینم گفتم فکر نکنن سختی نکشیدیم و پز میدیم😆

اما همسرم هر همیشه جینی لباس زیر میگیره شورت هم دو ماه یه بار خودجوش میخره. 

2740
نامزد قبلیم یه بار مجبور شد پیرهنشو دربیاره زیر پرهنش سوراخ سوراخ 🤢 اینم گفتم فکر نکنن سختی نکشیدیم ...

😂😂😂😂😂😂سوراخ سوراخ؟؟؟پ تير خورده بوددددد

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
صبح که میخواد بره سرکار منو بیدار میکنه میگه بخواب برا خودت بعد میره چون من شبا دیر میخوابم .منم بدخ ...

خیلی خوبه😂

{💚🌿}مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید                                         که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید                                        از غم هجر مکن ناله و فریاد که من                                            زده ام فالی و فریادرسی می آید 
2706