2752
2734
عنوان

عادتهای بامزه همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 366935 بازدید | 1907 پست
اون ک خوبه داداشم مربا رو با پنیر میخوره خخخخخ۱۱سالشه

خوشمزه میش منم میخورم چربطی داره هرکس ی ذایقه ای داره مثلا من خودم از املت براصبحانه متنفرم ولی شوهرم عاشقشه دلیل ب عجیب دونستن نمیش من حتی پنیر باخیاروگوجه هم دوست ندارم ولی تقریبا همه میخورن این هم چیزعجیبی نیس هرکسی یه چیزی دوست داره شایداون یکی دوست نداشته باش همین

باخداباش و پادشاهی کن

شوهر من خیلی ارومه وقتی عصبانی میشه ریتمش تند میشه من خندم میگره وسط دعوا! 🤭 

چیپس خلالی رو دونه دونه میخوره. با دو انگشت عین نی نی ها! 

موقع غذا اگر خیلی گشنه باشه کلا حرف نمیزنه اخرش ک بشقاب خالی شد یه چیزی میگه. 

عاشق پاستیل و پفکه و لواشک لقمه ای. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا نمیدونی ؟ ما زوج ماجراجویی هستیم یه بار به تقلید از فیلم های ستاره دار روی ایشون مربا توت فر ...

وااای عالی بود 😂😂😂😂 تا اونجا که من میدونم رو خانوم توت فرنگی میذارن نه رو آقا😂😂

2731
خوشمزه میش منم میخورم چربطی داره هرکس ی ذایقه ای داره مثلا من خودم از املت براصبحانه متنفرم ولی شوهر ...

هرکاری ک خلاف عموم باشه،و خلاف حالت طبیعیش جالبه و همینطور غیر عادی،بنظرتون شوری با شیرینی خوب میشه؟ اکثر جواب ها منفی خواهد بود...چون شما دوست دارین نمیتونین منکر حقیقت بشین ،هرچند مزه دهن همه یکی نیست😁

هرکاری ک خلاف عموم باشه،و خلاف حالت طبیعیش جالبه و همینطور غیر عادی،بنظرتون شوری با شیرینی خوب میشه؟ ...

ازقدیم چای شیرین با پنیر بوده وهست بعید میدونم کسی نخورده باش حیلی هم لذیذوخوشمزه هس حتی غذاهای ب روز هم ک تازگیا مدشده توش هم نمک هس هم شکریا میبینی همون عدس پلوبهش کشمش میزنن تو برنجش هم نمک میریزن یا خورشت آلووبرنج نمکی با ترشی میخورنش خیلی هم خوشمزه هس یافسنجون چرا باترشی میخورنش ؟شایدبعضیاازاین غذاهاخوششون نیاد بعضیاهم مثل من عاشقش باشن این دلیل نمیش چون خودت خوشت نیاد اسمشوبذاری حالت غیرطبیعی وبگی خلاف عمومه وهمچین چیزی وجود نداره

باخداباش و پادشاهی کن
نه من همسرم همیشه سعی میکنه ست بپوشه یا ترکیب رنگ رو رعایت کنه میگه باید جلو خانومم خوشتیپ باشم.&nbs ...

دقيقا

نخواستم بگم نگن پز ميدي

ولي زن و مرد بايد بهترين لباسارو واسه هم بپوشن🐀😍

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
فقط سیندرلا این کار می‌کرد 😁

بابا همه شونه میکنن البته من دگه شورشو در اوردم صب ساعت ۹ک بیدار میشم تا ساعت ۱۲س بار شونه میکنم ظهر خابم عص تا اخر شب ی ۶بار دگه شونه میکنم🤣روزی جمعا ۹بار😂

🖤