2726
عنوان

عادتهای بامزه همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 366442 بازدید | 1907 پست

صبح که میخواد بره سرکار منو بیدار میکنه میگه بخواب برا خودت بعد میره چون من شبا دیر میخوابم .منم بدخواب دیگه بسختی میتونم بخوابم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

در کابینت و کمدها رو نمیبنده..😐😐😐😐

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عادت داره قبل پوشیدن جوراب بوش کنه 😷چه تمیزباشه چه کثیف.عادت داره هفته ای یه بارموهاشورنگ کنم سفید رنگ طبیعی سیاه میزارم .عادت داره خودشو خیلی بزرگ نشون بده درحالی که۱۰۰۰ تومن توجیبش نیش‌.عادت داره هی موهای نیمه کچلشو شونه کنه 😁بزاربازم یادم بیادبگم

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
😲😲مگه شما نمیکنید؟؟من اول شونه میکنم بعد میخابم یعنی غیر عادیه؟

برای زن نه برای مرد بله مدل هم بهش میده😂میگه پاییز این مدله خوشگله بهم میاد بیام بخوابم😂😂😂

من خودم موهامو شونه نمیکنم همیشه صافه خودش

2728
اووووووووم.شوهر منم یه فیلم خیلی احساسی که میبینه و مثلا دختر پسره تهش به هم میرسن جو گیر میشه یهو م ...

😂😂😂😂

خدایا شکرت که به خوبی و خوشی رفتم سر خونه و زندگیم        نی نی سایتیا ممنونم از دعاهاتون 😍😍😍😍😍                       خدایاااااا شکررررررررعاشقتتتتممم همسرم❤❤❤                                               
نون و پنیر و کره با هم میخوره 🥴🤢

هیچکی به اندازه شوهر من قاطی خور نیس

نون وپنیر خامه کاکائویی ویه گوجه‌ وخیارمیذاره تو لقمه میکنه دهنش پشتش چای شیرین میخوره

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐
درود  اینکه عادتهای همسرتون واستون بامزه ست به زندگی کمک شایانی میکنه. خیلی ها برای این عادت ...

عین من آرغ میزنه میخوام بکشمش بینی شومیکشه میخوام خفه ش کنم حالا اون کاراشم که شبیه مامامشه بدتردیونه م میکنه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
اخ گفتی من خوالش که برد میرم از بقل گوشیش صدا اهنگو میبندم یا هندفری میزنم به گوشیش اخه گوشیش اثر ان ...

ادم دیوونه میشه بقران

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..
2706