2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
قبلاً تو دوران ما جزوه های بنی هاشم بود که نمونه سوالات ده سال اخیر بود. اون جور جزوه ها رو اگه پیدا ...

والا میگن متن کتاب متن کتاب هم بخوام حفظ کنم 1ماه طول میکشه 

نمونه سوالای سالهای قبل رو دارم همونارو بخونم کافیه؟

تو طول سال نخوندی؟ 

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم، آرام و آسوده.... مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است... 
میدونه چی میگی درکت میکنم  یه چند تا سوال مهم که هر سال تکرار میشه رو حفظ کن ده بگیر حدقل

ترمیم میخام بکنم

از طرفی خوده چی میگن ذفترخونه دینی گفتع سوالات باید استاندارد داشته باشن و اگر سوالی داشت ک سخت بود با جدیت برخورد میکنیم

بگیرم به فا.ل نیک که اسونه یعنی

میدونه چی میگی درکت میکنم  یه چند تا سوال مهم که هر سال تکرار میشه رو حفظ کن ده بگیر حدقل

۷ بگیره قبثله دیگه نهلیی مگه نیست😐😂

ولی ریسک بزرگیههه دینی با ضریبب بالااا و ۱٠ بگیره کلی تراز کنکورش میاد پایین😕

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم، آرام و آسوده.... مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است... 
نه نخوندم میخام ترمیم کنم

عا دینی چندمه؟ 

ببین یه جورایی اعلام کردم سوالات جاخالی حذفه و اینا

پس ریز به ریزم لازم نیست متنو حفظ کنی

حداقل یه دور روخوانی بکن متنو چون ۴ نمره مفهومیه

یه سوال بی ربط برای ترمیم هر درس چند دادی؟ 

ترمیم میخام بکنم از طرفی خوده چی میگن ذفترخونه دینی گفتع سوالات باید استاندارد داشته باشن و اگر سوا ...

اره در حد معقوله انشالله 

چون اگه سخت باشه همه رو از درس زده میکنن هم اینکه نمرات همه میاد پایین که هیچکدوم از اینا رو نمیخان 

نمیدونم طراح سوالا چه دشمنی ای دارن یا کلا هدفشون چیه که انقد سخت طرح میکنن 

طراحا واسه کدوم دهه ان انقد سخت گیرن ؟

2706