2733
2739
عنوان

این اسمش مشورته یا دخالت دادن؟اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 28228 بازدید | 153 پست

شوهرت چه مرد عاقلیه. و شما هم خیلی خودسر 😐

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رو این مورد نمیتونم قضاوت کنم خودم  بعدها میشه فهمید

اگر بخوای فکر کنی هر چیزو بعدا باید قضاوت کنی نتیجش میشه دائم شکست

بهتره اول بری مشاوره تا ناراحتی که از ازدواج قبل بوده از وجودت پاک بشه و کم کم مسائل برات باز بشن و بتونی جدا سازیشون کنی.

خانواده های دو طرف در جریانن و ی چیز تقریبا قطعیه ولی هنوز نیومدن چون ی مشکلی وسطه!

انشالله اگه به خیر و صلاحتونه بشه. بنظر من با توجه به اختلاف سنیتون مشاوره برو ضرر. نداره. یه تجربه یکی از نزدیکانم بهت میگم حتماحتما حتما با همسر. قبلیش حرف بزن و دلیل جدایی رو از زبونش بشنو

2738
نگرانی من اینه بچه ننه نباشه ... و هر چیزی و‌ب خانواده ش نگه و گرنه هدفم این نیست واقعا ب خانوا ...

درکتون میکنم 

پس از الان حواستو جمع کن چرا انقدر زود میخواید عقد کنین یه مدت نامزد میموندین تا بفهمی چجور ادمیه

و خدا هست ....

من متوجه نشدم یعنی مثلا اونا میخوان بعد عقد مهمونی یا مراسمی بگیرن تو نمیخوای؟  خب اینجوری حق داره مشورت کنه ولی اگر میدونی جشنی نمیخوان بگیرن باید واسه یه ارایشگاه و اتلیه مشورت کنه حق باتو هست کاملا دخالته

عزیزم من ب عنوان دانشجوی روانشناسی میگم بهت..این مسلعه کوچیکیه نیازب مشورت انچنانی نداره...مسنقل بودن یکی از مهممم ترین مساعل زندگیه تواین مورد ک هیچی توموارد دیگ هم بسنجش ببین انقد وابسته هس یان

انسانم آرزوست..

حرفش درسته این یعنی در آینده بدون مشورت شما کاری نمیکنه پسری که خانوادشو به هیچی حساب نکنه در آینده هم با زنش همین برخوردو داره

شاید پدر مادر شما و پدر مادر همسرتون ازقبل آرزو هایی برای عقدتون داشته باشن

2706