2733
2739
عنوان

این اسمش مشورته یا دخالت دادن؟اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 28228 بازدید | 153 پست
از همین اول گارد داری نسبت به خونوادش، بعد فردا میای میگی شوهرم همش پشت خانوادشه، قرار نیست چون شما ...

چ ربطی داره ب خانواده خودم...من همیشه خودم تصمیم گیرنده ام..

تو زندگی خودمم نظر خودمو و همسرمه!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای شوهرت راست میگه.  دختر خوب احترام بزار که بهت احترام بزارن.   بعدم یکم مهربون تر و ا ...

ی حسی بهم میگه منو مسخره کرده

از ظهر دارم نظرشو میخام مسخره بازی میکنه

الانم میگه مشورت خانواده!

استارتر من ک ی غریبم اساتونو ک خوندم حس کردم میخوای نامزدت تحت تسلط خودت باشه.اینجوری کنی باهات لج میکنه و حرف خانوادش چ منطقی باشه چ بی منطق رو ب حرف شما ترجیح میده

2742
واسه ازدواج دوم دیگ کسی ارزویی نداره...

تا حدودی موافقم چون ازدواج دوما هست عزیزم ولی بازم بذار اون رابطه اش رو حفظ کنه با خانواده اش. حالا جالبه داداش من و نامزدش ازدواج دومشون هست زنش همه جی ميخواد ازنامزدی بگیر الی اخر

من فقط برام‌مهمه بدونم این ادم  بچه ننه هست یا نه و گرن ک مطمعنم اخرش حرف حرف خودمه!

ن اینطوری نمیشه باقطعیت گفت

شوهرمنم اوایل اینطوری بود

بیشتر مدنظرشه ک احترام بقیه رو داشته باشه نگن بزرگترارو ادم حساب نکردن

اینطوری واسه دوتاتون بهتره

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
تا حدودی موافقم چون ازدواج دوما هست عزیزم ولی بازم بذار اون رابطه اش رو حفظ کنه با خانواده اش. حالا ...

نمیدونم هر کی ی ارزویی داره من واسه اینکه دستش خالی نشه گفتم فقط عکس میخام

لباس عروسمم مال خاهرمه

ارایشگاهمم یجای ارزون میرم..

دیگ توقع داشتم از ته دل بپذیره ن تازه فکر مشورت باشه!

2738
استارتر من ک ی غریبم اساتونو ک خوندم حس کردم میخوای نامزدت تحت تسلط خودت باشه.اینجوری کنی باهات لج م ...

ب قول معروف چشمم ترسیده...

میخام قبل عقد همه حرفامو زده باشم...تهش نگن نمیدونستیم تو اینجوری هستی!

حدوسط ن انقد خودرای یا پنهونکارباشین ک خونواده احساس بدی داشته باشن ن انقد رو بدین ک براهرچی نظر ب ...

من ک تا حالا خانوادش باهام برخورد نداشتن فامیلیم ولی هنوز نیومدن خاستگاری...

نمیدونم با من چجوزی هستن

اگ نظر خانواده روش تاثیر داشته باشه ۶ ساعتم باهاش حرف بزنی فایده نداره دیگ... بنظرم‌ هنوز زوده و ...

وقتی قراره مشورت کنه یعنی نظر خانواده ش براش مهمه (که یه امر عادی و طبیعی و معقوله) ولی اگر دیدی حرف خانواده ش رو چنان در اولویت قرار میده که نظر و خواسته منطقی تو رو نپذیره اون وقته که میشه گفت این اثر پذیری منطقی نیست 

در هر صورت توی این موردی که مثال زدی اصلا حق با شما نیست و این موضوع ، به خانواده ها مربوط میشه و حق اظهار نظر دارن

مهم اینه در نهایت شما دو نفر به توافق دو جانبه برسید طوری که هر دو با هر تصمیمی که گرفته شد راضی باشید

زمانی حرفت درسته که مثلا بره از خانواده ش بپرسه به نظرتون بچه بیاریم؟ به نظرتون فلان مهمونی رو بریم؟ به نظرتون فلان کس رو دعوت کنیم؟ به نظرتون فلان چیز رو برای خانمم بخرم؟

اگر اینا بود حق داشتی ولی توی این مساله اصلا نمیشه بهت حق داد

کاملا مشخصه پستمو نخوندی یا حداقل متوجه منظور نشدی چون باز داری حرف خودتو میزنی که اگر خانواده شو دخالت بده ال و بل

به نظرم یه مشاوره حضوری قبل از ازدواج برو ضعف های خودت رو بشناسی 

یا تجربه شکستی که داشتی باعث شده گاردت بسته باشه یا بخاطر سنت ، واکنشهات نرمال به نظر نمیرسه یه تهاجمی توش هست که نباید باشه

ضمنا اگر با همسر سابقش صحبت نکردی حتما این کار رو بکن

نگرانی من اینه بچه ننه نباشه ... و هر چیزی و‌ب خانواده ش نگه و گرنه هدفم این نیست واقعا ب خانوا ...

ازدواج کردن هر مسئله ای نیست

جشن و این برنامه هام به عهده خانواده هاست و اتفاقا یه مرد خوب مردیه که در وهله اول به خانوادش احترام بذاره،احترام هم به معنی وابستگی نیست...بهتره کمی بیشتر فکر کنی و مسائل رو قاطی نکنی باهم وگرنه ممکنه این ازدواج هم اسون نباشه برات...

و خوب نیست دختر جلوی نامزدش خودسر باشه و طرف فکر کنه خانواده ای نداره پشتش...رو سیاست ات کار کن

بنظر منکه مشورت نیاز نیس فقط اطلاع کافیه مشورت مال وقتیه نمیدونی کاری انجام دادنش درسته یا نه اینجا نیاز نیس شوهرت دهن بین خانوادشه این نظر منه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

بدون مشورت خونواده میخوای اینطوری برنامه ریزی کنی؟؟؟؟خداییش چه جوری شوهرگیره شمامیاد مااینوبگیم یارو دمشو میزاره زو دوشش الفرارررر

خدا وکیلی صدتومن میدم دیگه کاربریمو نترکونین😑
2706