1542
1480
عنوان

احمق بیشور

297 بازدید | 21 پست

امروز ما رفتیم سینما منو دوس پسرم بعد فیلم رفتیم پایین تر ببینم کافه ایی هس یا نه یهو دوس مامانمو دیدیم منم نیشم باز اونم یه نگاهی به علی کرد خندید جواب سلاممو داد منم استرس داشتم ولی به روی خودم نیوردم جلو علی رفتیم کافه گفتم وای علی چیکار کنیم...

گند زدی علی...😂

صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊                                                                                         آنان که علی‌را خدا پندارند / کفرش به کنار عجب خدایی دارند                                    #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁

اللن ب کی فش دادی🤨

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

خو 

من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوس تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین مودب نبوده ام شورش رادرآوردم ام !     زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها موهایش رنگ گذاشته !! دختر بد کمر باریک ..دختر بد زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود  
1432
1537
[QUOTE=114575186]علی پول کافه وسینما رو بده یا گند کاریت رو درست کنه    من هیچی نخوردم سین ...

سینمایی که بری خودت حساب کنی اون دوست پسر واست شوهر نمیشه بی خیالش شو 

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
سینمایی که بری خودت حساب کنی اون دوست پسر واست شوهر نمیشه بی خیالش شو 

پوله سینمارو جلوم پرت کرد گف از تو چیزی بهم نرسع بهتره منم پاشدم با گریه زدم بیرون 

1579