2733
2734

وقتی بچه هاتون بیدار میشن چیکار میکنید؟

مدام بغلشون میکنید وحرف میزنید باهاشون؟

من الان گذاشتمش روی مبل پستونک میخوزه ودست وپا میزنه واسه خودش ولی من عذاب وجدان دارم حس میکنم نباید تنهاش بزارم باید براش وقت بزارم😑شماهم اینجوری هستید؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

کاری ک تو میکنی درسته..غیر از این باشه بعدا مث من نابودی مدااام باید در اختیار باشی و سرپا بغلش بگیری

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

من بچم ۳ ماهه است وقتی بیدار می شه یکمی ساکته بعد مدام گریه می کنه باید بغلش کنم راه برم تازگیا فقط تو خواب شیر می خوره موقع بیداری اصلا نمی خوره

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بذار همونجوری بمونه منم عذاب وجدان داشتم کلا پیشش بودم الان نمیذاره ب هیچ کاری برسم

❤چرا دوسم داری؟؟؟ چون تو تنها کسی هستی ک بعد از اینکه قشنگ داغونم کردی میتونی با یه جمله دلمو و زیر و رو کنی❤
2728

اوایل بله،بعدبغلی شدمجبورشدم تابیداره بغلش کنم،الان که یادگرفته غلت بزنه یه کوچولو راحت شدم اما کارام بیشترشده هرروز،دوباربایدجاروبرقی بکشم که یه وقت چیزی نخوره

ولی درکل نمیشه که همیشه انقدرباهاش بازی کرد

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍
کاری ک تو میکنی درسته..غیر از این باشه بعدا مث من نابودی مدااام باید در اختیار باشی و سرپا بغلش بگیر ...

منم جفت بچه هامواینجوری کردم ولی مال من خیلی گریه میکنن 

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

منم میندازم رو پام به گوشی یا تی وی نگا میکنم حس میکنم توجهم کمه بهش ...خودمو سرزنش میکنم اما عادت کردم‌دست خودم‌نیس

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2740
کاری ک تو میکنی درسته..غیر از این باشه بعدا مث من نابودی مدااام باید در اختیار باشی و سرپا بغلش بگیر ...

اره مامانم هم همینو میگه ولی دلم براش میسوزه اخه حس میکنم دوس داره باهاش حرف بزنیم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
منم جفت بچه هامواینجوری کردم ولی مال من خیلی گریه میکنن 

منم دخترم خیلییییی اذیت میکنه از بارداری تا الان😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
من بچم ۳ ماهه است وقتی بیدار می شه یکمی ساکته بعد مدام گریه می کنه باید بغلش کنم راه برم تازگیا فقط ...

عین دخترمن دوماهشه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
منم دخترم خیلییییی اذیت میکنه از بارداری تا الان😂😂

منم ازبارداری تاالان اینجوریم😂😂😂واکسن دوماهگی زدبه خدااا مردم تابهترشداموان نداره درازبکشه نگاکنه فقط سرپابغل

بذار همونجوری بمونه منم عذاب وجدان داشتم کلا پیشش بودم الان نمیذاره ب هیچ کاری برسم

اخ اخ امان از حس مادری 

منم میندازم رو پام به گوشی یا تی وی نگا میکنم حس میکنم توجهم کمه بهش ...خودمو سرزنش میکنم اما عادت ک ...

چندماهشه پستونکم میدی بهش؟

عین دخترمن دوماهشه

شما تو تبریزن دکتر بچتون کیه

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت