2733
2739
عنوان

مامانایی که بچه دوسه ماهه دارید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 47 پست
شما تو تبریزن دکتر بچتون کیه

بله تبریرم پسرمونویدنیامیبردم وترکمانی الان ۶سالشه اوناخیلی پیرشدن اصلا اعصاب ندارن دخترموسهراب جم جهانشاهی علیزاده رضایی بردم هیچ کدوم عالی نبودن چون کولیک داشت زیاددکتربردم بازیه کم جهانشاهی بهتره

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
چندماهشه پستونکم میدی بهش؟

الان تازه۴ رو تموم کرد رفت تو ۵ ....اره بابا پستونک ندم دیونه میشم....گاهی وقتا خیلی نق میزنه....تازگیا یادگرفته جیغ میزنع 😂😂بعد من میگم بسهههه دیوونه میخنده.....انگار داره بهم حرص میده....

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام 

منم یه دخمل ۲ ماهه دارم وقتی بیدار میشه شیر میخوره دیگه فقط نق میزنه که بغل کنید منم آهنگ میزارم بغلش میکنم تو خونه میگردونمش اونم اینور و انور نگاه میکنه یا میزارم تو

نی نی لای لای

الان تازه۴ رو تموم کرد رفت تو ۵ ....اره بابا پستونک ندم دیونه میشم....گاهی وقتا خیلی نق میزنه....تاز ...

الهییی چه نازز😂😂😂😂

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2728
سلام  منم یه دخمل ۲ ماهه دارم وقتی بیدار میشه شیر میخوره دیگه فقط نق میزنه که بغل کنید منم آهن ...

ای جانم منم هی جوجرو بغل میکنم میگردونم  تو خونه....هی ماچش میگنم

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
خانوما بچه های شمام کولیک داشتن؟    پدرمن دراومده

واییی خداپال من داشت پدی لاکت خیلی واسش خوب شداصلا بااون بهترشوخیلیی بهترلزگریپ میکچر

2738
بچه شماهم هی جوجتونو بوس میکنید من  ۲۴ ساعته در حال ماچ کردنم ❤

اره بعضی وقتا دلم میخواد لهش کنما

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خانوما بچه های شمام کولیک داشتن؟    پدرمن دراومده

اره پسرمن بی بی کر وکولیک ایز مبخورد خیلی خوب بود دوماهش که شد خوب شد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

پسر منو ن کولیکز خوب کرد ن بی بی کر ن پدی لاکت

3 روزه گریپ میکسچر میدم بچه از این رو ب اونرو شده

❤چرا دوسم داری؟؟؟ چون تو تنها کسی هستی ک بعد از اینکه قشنگ داغونم کردی میتونی با یه جمله دلمو و زیر و رو کنی❤