2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه دوسه ماهه دارید بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 47 پست
گلم چند وقتش شد خوب شد؟؟

عزیزم تا یکماهگی هر شب تا صبح بیدار بودم خیلی سرچ کردم همه گفته بودن اینفاکول مثل آب رو آتیشه از خیابون بهار پیدا کردم یک هفته با مشورت پزشکش بهش دادم خوب شد دیگه هم لازم نشد الان دو ماهشه فقط یه وقتایی احساس میکنم دل درد داره گریپ میکسچر خارجی میدم سریع خوب میشه ولی اصل کولیکش با اینفاکول خوب شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون گلم ازداروخونه خریدی یا سیسمونی فروشا؟

+98 901 737 5188

سیسمونی فروشی اینم شمارشه حتما بگیر منم خیلی دودل بودم ولی بنظرم تنها راهشه حتی پزشکش گفت هر ۸ ساعت یکساعت بعد هم ۱ سی سی گریپ میکسچر بده که تاثیرش زیادتر بشه

2731
اینا تاثیرندارن برای بچه من بقچه جان.

یعنی اصلا خوب نمیشه با اینا؟ مطمئنی کولیکه؟

نگران نباش دکتر به من گفت اگر تادوماه خوب نشد تا چهارماه دیگه نهایتا خوب میشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
عزیزم تا یکماهگی هر شب تا صبح بیدار بودم خیلی سرچ کردم همه گفته بودن اینفاکول مثل آب رو آتیشه از خیا ...

سلام عزیزم من اینفاکولو خریدم

یه سوال ازت داشتم لطف میکنی اگه کمکم کنی

این قطره بعد یه هفنه جواب داد برات یا اینکه با اولین باری ک دادی تاثیرشو دیدی؟؟؟

اونم یکم سخت گیر میاد ولی من از داروخانه نیاوران خریدم 

گریپ میکچر خارجیم خریدم.تداخل ندارن باهم؟

چون اون مرد فروشنده اینفاکول ب شوهرم گفته بود با اینفاکپل هیچ قطره ی دیگه ای ندید تداخل نکنن

گریپ میکچر خارجیم خریدم.تداخل ندارن باهم؟ چون اون مرد فروشنده اینفاکول ب شوهرم گفته بود با اینفاکپل ...

سلام 

ببخشید عزیزم دیر جواب دادم دخترم آنفلونزا گرفته بود سه روز بیمارستان بستری بود 

راستش من با همون بسته اول دخترم خوب شد دکتر گفت یکساعت بعد از اینفاکول گریپ میکسچر خارجی بدید که واقعا خیلی خوب بود ولی الان هم در هفته یک شب که احساس میکنم زیادی نفخ داره به خودش میپیچه بهش میدم سریع خوب میشه

سلام  ببخشید عزیزم دیر جواب دادم دخترم آنفلونزا گرفته بود سه روز بیمارستان بستری بود  را ...

سلام عزیزم

ای جانم الان خوبه دخترت؟؟؟؟

ممنون جواب داذی

من الان دوهفتس میدم 

احساس میکنم خوبه اما خب یه روز کامل خپبه یه روز اذیتم میکنه با دلدرداش

شکم رفته مثبه ریفلاکس پنهان سونو کردم گفتن نداره اما هب یسری ازدکترا میگن سونو ممکنه ریفلاکس پنهانو نشون نده.

شیشه شیرو ک میکنم دهنش شروع میکنه پیچو تاب خوردن و زور زدن نمیدونم واقعا دردش جیه!!!!!

کلیییم دکتر رفتم..ازمقداذی بگیر تا دکترای معمولی..

سلام عزیزم ای جانم الان خوبه دخترت؟؟؟؟ ممنون جواب داذی من الان دوهفتس میدم  احساس میکنم خوب ...

آره عزیزم بهتره خداروشکر 

پیچ و تاب که مطمئن باش از کولیکه که تا چهار ماهگی  متاسفانه بعضی بچه ها دارن ولی اگر خدای نکرده رفلاکس داشته باشه پودر نکسیوم ۱۰۰ گرمی عالیه البته اونم اینجا گیر نمیاد من احتیاطا از سوئد یه بسته براش خریدم ولی خداروشکر نی نی من تا الان که نداره

سلام عزیزم ای جانم الان خوبه دخترت؟؟؟؟ ممنون جواب داذی من الان دوهفتس میدم  احساس میکنم خوب ...

واسه دکتر هم اگه میتونی ببر پیش دکتر کاشی هم کلینیک بیمارستان دی میشینه هم اینکه مطبش قیطریه هست عالی عالیه