1600
1605

هفته ی چندی عزيزم؟

قلب خويش را از مِهر مردم و دوستي و لطف آنان سرشار كن. مبادا هرگز كه درندة خون آشام باشي كه خوردن مردم را غنيمت بشماري، چرا كه مردم دو گروه اند: يا برادران ديني تو بوده يا در آفرينش همانند تو هستند.

🤔🤔

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1613
۳۲

پس روده برات هنوز عزیزم، درداي زایمان خیلی شدیدتر از درداي معمولی قبلش هستش، درد تو اينجوريه که تحملش سخته برات؟

قلب خويش را از مِهر مردم و دوستي و لطف آنان سرشار كن. مبادا هرگز كه درندة خون آشام باشي كه خوردن مردم را غنيمت بشماري، چرا كه مردم دو گروه اند: يا برادران ديني تو بوده يا در آفرينش همانند تو هستند.
پس روده برات هنوز عزیزم، درداي زایمان خیلی شدیدتر از درداي معمولی قبلش هستش، درد تو اينجوريه که تحمل ...

نه من درد ندارم خداروشکر😁😁😁میخام یکم اطلاعات جمع کنم ..ازمعاینه خوشم نمیاد☹☹☹

من فردا ۳۸ تموم میکنم هنو درد ندارم معاینم شدم ۲ سانت بازه

😍آراد 😍تودلم اومدش بغلم هووووراااااا💋❤❤❤
1432

از من می شنوی دردت که شروع شد تو خونه تحمل کن بعد از 7_8 ساعت برو بیمارستان ،تا زیاد معاینه ت نکنن ، برا من که معاینه از درد زایمان بدتر بود

1403
شمادردت چند هفته ای شروع شد

مال من که یه هفته از وقتم گذشته بود دردم شروع شد اونم خود به خود شروع نميشد یه جا یه چیزی خوندم انجامش دادم شروع شد