2737
2739
عنوان

خریدهای من برای زنداداشم که نامزده

| مشاهده متن کامل بحث + 184559 بازدید | 694 پست
دقیقا ماهم همین تجربه رو داریم درکت میکنم بچه هاشم 6سال نگه میداشتیم ک خانم بره سرکار حالا ک بچه ها ...

خوب دلیلی نداره شما بچه هاشو نگه داشتین رفته سرکار پولش تو زندگی داداشتون اومده نباید توی تربیت بچه هاش دخالت کنین حق داره خودتونو اصلاح کنین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یاشا همشهری دودان ألرین آغریماسین موبارحلری اولسون والا من اوزوم تبریزلیم اما تبریزلی لرین گلینی او ...

دختراي ترك هر وقت عروس قوم ديگه شدن خيلي برد نداشتن چون جدا تركا براي عروس خيلي ارزش قائلن لاقل از لحاظ مالي حس ميكنن عزوس ويترين خانواده است بايد موجه باشه سر وضعش 

خودمونيم من حس ميكنم پسرامونم از هرقوميت ديگه زن گرفتن خيلي انتخاب فضايي نكردن به نظرم ما تركا وصلت بين خودمون شايسته تره

دختراي ترك هر وقت عروس قوم ديگه شدن خيلي برد نداشتن چون جدا تركا براي عروس خيلي ارزش قائلن لاقل از ل ...

ما یه عروس ترک تو فامیل داریم خیلی خانوم و خوبه اما حیف که گیر همچین شوهری اومد 

2731
خواهر من شوهرش معتاد بگو ۱۰سال پیش جدا شد دوباره ازدواج کرده خداروشکر زندگیشم خوبه،منم یه نامزدی داش ...

یبار این حرفو مادرشوهرم ب من زد در صورتی ک فقط خواهرم تو نامزدی جدا شده بود منم بهش گفتم انشالله سرت بیاد 

2738
چه پررو. حالا یه جوراب میخریدن نمیمردن ک. من با زنداذاشم بیرون بودم منم مجرد بودم اونموقع رفتیم بر ...

اره واقعا خیلی بی معرفت هستن من خوب یادم رفته بود جوراب بخرم اونا تا این حد با زنداداش ناجور رفتا رمیکنن

چه پررو. حالا یه جوراب میخریدن نمیمردن ک. من با زنداذاشم بیرون بودم منم مجرد بودم اونموقع رفتیم بر ...

البته زن داداش شما هم خیلی کارش زشت بوده که با پررویی چیزی طلب میکرده اما من ازشون خواهش کردن وحتی پولشو هم خودم میخواستم بدم چون روز عروسی وقت نداشتم برم بیرون

من بودم نمیدادم پول.ازحرف زور بدم میاد

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

مبارک زنداداشت باشه استارتر خیلی قشنگه.مخصوصا اون لاکها😊

برادرتون شغل پیداکرد؟

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2706