2733
2734
عنوان

خریدهای من برای زنداداشم که نامزده

| مشاهده متن کامل بحث + 184559 بازدید | 694 پست
نه عزیزم همه اینجوری نیستن،زن داداشه من گوش شیطون کر خییییییلی خوبه،کلیم ما خرج کردیم واسش،همه چیز ا ...

ماهم باعروسمون همینجوریه رابطمون بنظرم کسی که خوبی میبینه دیگه نمیتونه بد باشه کسیم که خوبی میکنه حتما طرفو دوس داره که براش اینکارارو میکنه پس دلیلی واس بد بودن باهم وجود نداره

اینم انگشتر بالاخره منم نگین دار خریدم لطفا نظر بدید شوهرم خیلی غر زد اما دوستش دارم‌ نگین هاش خاصن ...

حلقته؟ یا نشون؟ برای حلقه فک کنم طولانی مدت خسته کننده بشه برات

من برای نشونم شبیه برگه خودم خیری دوسش دارم ولی تا دلت بخواد شوهرم از همون اول از اون بدش میومد

رفتیم تو نامزدی خریدیم 

یکی دیگه هم بود دوست داشتیم من اینو انتخاب کردم

فرداش دیدم اومد اون یکی رو هم خریده میگه اینم بد نبود🤦🏻‍♀️❤️

یادم تورو فراموش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرشوهرم منم وضع توپ یعنی سفرهای خارجش به راهه بعد دوران نامزدی بمن تاپ و شورت ازاین نازک ارزونامیورد البته ناراحت نیستم چون اگه بیشتر میخرید برام انتظارشم ازم بیشترمیشد 

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
2731
سه تا براش النگو خریدم 

یاشا همشهری دودان ألرین آغریماسین موبارحلری اولسون

والا من اوزوم تبریزلیم اما تبریزلی لرین گلینی اولمادیم هسسسسساد آلمادیلار بولمه همیشه حسرت گالدی اورییم ه کی بیزلر نقدر گلینه ارزش ورروخ

بعصیا نمک نشناسن. خوب و بد زیاد هستا ولی زنداداش منم اینجوریه الان من ازش بد بگم همه میریزن سرم ک ت ...

دقیقا ماهم همین تجربه رو داریم درکت میکنم

بچه هاشم 6سال نگه میداشتیم ک خانم بره سرکار حالا ک بچه هاش از آب و گل درآمدن میگه تو تربیت بچه هام دخالت نکنین به شماها مربوط نیست و.. خدا ازش نگاره خیلی بددهنه و پاچه پاره

خریدات عالی بود مبارکه عروستون به شرطی که این توقع ایجاد نکنه واگه جایی اشتلاهی ازش سر زد یا کدورتی پیش اومد منت نزارین که فلان روز چه کارایی که برات نکردم و.... 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2706