2733
2739
ای بابا پس باید چیکار کرد

من که قرصای چاقی هم اثر نذاشتن. ناچار دارم میرم باشگاه. هم خوراکم بهتر شده هم انگیزه ام

آخر مسیر زندگی هیچی نیست... زندگی همین مسیره. ازش لذت ببر. پسرای خوشگلم، مامان کوچولو عاشقتونه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین من ازمجردی درگیربودم خیییلی هم قرص پودرخوردم وای تاتموم میشد بادم میخوابید تااینکه حامله شدم شی ...

بعدش آزمایش کبد و کلیه دادی؟ اخه میگن فرشته و فت فست عوارض دارن😟 از داروخانه گرفتی؟ یا عطاری؟ وزن قبلیت که خوب بوده😅 قدت چنده مگه؟

همینا که یه زمانی بحرین و افغانستانو فروختن و پولشو زدن به جیب و بردن  آمریکا سرمایه گذاری کردن! حالا الان یه مدل دیگه دارن به مردم خیانت میکنن😑 طرف بخاطر دو تیکه پارچه نامه میده ترامپ که کل مردم ایرانو رو تحریم کن( به اسم حقوق بشر!) در حالی که انقد نمیفهمه که خودش داره حق دیگران رو با تحریم پایمال میکنه، چرا باید مردم از تحریم ضرر کنن؟! خیلی از مردم شاید اصلا دنبال سیاست نباشن😕 بخاطر خواسته های خودش و به قدرت رسیدن حق کل مردم ایرانو پایمال میکنه😒 آیندگان قضاوت خواهند کرد افراد رو، کسایی که ضداستکبار بودن و کسایی که برای رسیدن به قدرت به مردم خیانت کردن( در اخر بگم که کسایی که اهل اختلاس و پایمال کردن حقوق مردم هستن در اخر تشریف میبرن کانادا و امریکا و ... اینا عشق کانادا و امریکا هستن!)
ببین من ازمجردی درگیربودم خیییلی هم قرص پودرخوردم وای تاتموم میشد بادم میخوابید تااینکه حامله شدم شی ...

یعنی تو دوماه 10 کیلو اضاف کردی؟؟ این قرصارو از کجا خریدی؟

2731
بعدش آزمایش کبد و کلیه دادی؟ اخه میگن فرشته و فت فست عوارض دارن😟 از داروخانه گرفتی؟ یا عطاری؟ وزن ق ...

نه والا ازمایش ندادم فعلاکه چیزی نشده انقدررراعتمادبه نفسم پایین اومده بود که بلاشوهم به جون میخریدم 

قدم ۱۶۶

امضا ندارم انگشت میزنم☝
نه والا ازمایش ندادم فعلاکه چیزی نشده انقدررراعتمادبه نفسم پایین اومده بود که بلاشوهم به جون میخریدم ...

ممنون بابت توضیحات ان شالله تنت سالم باشه ۱۲۰ سال بالا سر بچه هات باشی، در اخر بگم همیشه حس خوب به شما داشتم💝🌷

همینا که یه زمانی بحرین و افغانستانو فروختن و پولشو زدن به جیب و بردن  آمریکا سرمایه گذاری کردن! حالا الان یه مدل دیگه دارن به مردم خیانت میکنن😑 طرف بخاطر دو تیکه پارچه نامه میده ترامپ که کل مردم ایرانو رو تحریم کن( به اسم حقوق بشر!) در حالی که انقد نمیفهمه که خودش داره حق دیگران رو با تحریم پایمال میکنه، چرا باید مردم از تحریم ضرر کنن؟! خیلی از مردم شاید اصلا دنبال سیاست نباشن😕 بخاطر خواسته های خودش و به قدرت رسیدن حق کل مردم ایرانو پایمال میکنه😒 آیندگان قضاوت خواهند کرد افراد رو، کسایی که ضداستکبار بودن و کسایی که برای رسیدن به قدرت به مردم خیانت کردن( در اخر بگم که کسایی که اهل اختلاس و پایمال کردن حقوق مردم هستن در اخر تشریف میبرن کانادا و امریکا و ... اینا عشق کانادا و امریکا هستن!)
2740