2733
2734
عنوان

سیگاری بودن شوهررررررررر

669 بازدید | 29 پست

من 7 ماهه ازدواج کردم واقعا خیلی اذیت میشم با بوی سیگارش.  کنار منم نمیکشه مگه تو جاده باشیم پشت فرمون باشه . اما آخر شبا میره تو بالکن سیگار میکشه چند بار تذکر دادم که با بوی سیگارت نیا تو رختخواب.  انگار نه انگار 😕 ولی دیشب قهر شدم باهاش دیگه 

خدایا به دلمون آرامش بده😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو خواستگاری گفتن سیگار میکشه.  

خب اگه قبول کردی پس چرا داری اعتراض میکنی

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   

شوهر منم سیگاریه! اما حتی اجازه نداره رو بالکن بره چون بهش گفتم به هیچ عنوان تو خونه اینکار رو نکنه،منم ۹ ماهه ازدواج کردم، میخواد سیگار بکشه از خونه میره بیرون چون من به شدت بیزارم از بوی سیگار به نظرم باید مقررات بزاری واسه سیگار کشیدنش!

2740
شوهر منم سیگاریه! اما حتی اجازه نداره رو بالکن بره چون بهش گفتم به هیچ عنوان تو خونه اینکار رو نکنه، ...

خب برمیگرده که بوی سیگار میده این اذیتم میکنه . قبل خواب که بیشتر 😧

خدایا به دلمون آرامش بده😊
خب برمیگرده که بوی سیگار میده این اذیتم میکنه . قبل خواب که بیشتر 😧

من بهم دروغ گفت که نمیکشم،بعد از یکسال مطمن شدم که میکشه،،از بوش بیزارم هنگام رابطه داغون میشم..حالم گرفته میشه هر بار بوش میاد

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭