2737
2739
عنوان

سیگاری بودن شوهررررررررر

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 29 پست

واس این مورد قهر نکن فقط خیلی جددی بهش بگو اگه من و سلامت روانیه من واست مهمه خواهش میکنم قبل خواب لباست رو عوض کن و لباس خواب بپوش تا نه من اذیت بشم نه رختخواب بو بگیره!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یکاری کندم

موقعی که داره سیگار میکشه

سیگار و از دستش بکش یه ماچ

رو لباش بزن

بگو این لبا جای لب منه، نه سیگار

با سیاست دورش کن

بگو هر وقت خواستی بکشی بیا پیش خودم ارومت کنم

بعد روزی نصف استکان بهش آب زرشک بده

آدامس های نیکوتین دارم خوبن

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه

چون از اول نگفتی خب سخت راضی کردنش

من از روز اول گفتم حالم از بوی سیگار و قلیون بهم می خوره خودش که نمی کشه هیچی میرسم خونه فامیلاش هم اونا هم رعایت می کنند 

با ملایمت حرف بزن باهاش بگو دوست داری وقتی بغلت می خواب بوی خوب بده همینطور که اون این توقع داره براش ادکلن بگیر لباس مخصوص خواب ولی بهش نتوپ معمولا جواب عکس میده

2731
خب برمیگرده که بوی سیگار میده این اذیتم میکنه . قبل خواب که بیشتر 😧

من شوهرم بو بده نزدیکم بشه یا من نزدیکش بشم میگم اه کلن حس همه چیز رو از ادم میگیری با این بو..بنده خدا ژل دست و اسپری و آدامس تو جیبشه میدونه حساسم تا میاد تو خونه اسپری میزنه آدامس میخوره و 😂😂😂

2740
اجازه نده بکشه یه کاری کن ترک کنه سیگار سمه به خدا بیشتر برای خودت و در اینده بچه هات

خیلی گفتم . خودشم میخاد اما .... در عمل نمیتونه

خدایا به دلمون آرامش بده😊
من همه این راه هارو امتحان کردم ولی فقط یک روز اثرداشتن حتی یکبار لج کردم ک تو بکشی منم مبکشم.ولی وق ...

آره منم چند بار شرط گذاشتم اولین بار فقط 10 روز تونست

واس این مورد قهر نکن فقط خیلی جددی بهش بگو اگه من و سلامت روانیه من واست مهمه خواهش میکنم قبل خواب ل ...

امرور رفتم تو فاز قهر . ببینم جواب میده

عزیزم یکاری کندم موقعی که داره سیگار میکشه سیگار و از دستش بکش یه ماچ رو لباش بزن بگو این لبا جا ...

انقد آدامس خریدم واسش . هزار بار گفتم .