2737
2734

خواهرا بیاین ک ب همفکریتون شدیدا نیازمندم

شوهرم قبلا کمابیش کارمیکرد ۳ ماه قبل عید خیلییی عالی بود میرفت سرکار اما از سال نو ب این ور همش خوابه همش خونس هفته ای ۳ یا ۴ روزشو خونس میگیره صبحا گوشیشو میزاره رو هواپیما ب صاحبکارش پیام دروغ میده بهونه میاره نرع چندباری خواسته بیرونش کنه باز بنده خدا بخشیدتش بزور میره سرکار دیگ دیوونه شدم قسطا و کرایه خونه مونده عین خیالش نیس هرچی ب خوبی میگم بحث میکنم دعوا میکنم ب خانوادش گفتم نصیحتش میکنن ب هیچ جاش نیس خیلی بی مسئولیت شده یه پسرم داریم دیگ موندم بخدا ذکری دعایی چیزی هست ک بخونم این خوب بشه خودش میگ چشمم زدن انگاری یا خالت رفته برام دعا گرفته(باخالم دعوا کردیم و مشکل داشتیم وقهریم) از این حرفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بخدا دیگ موندم چ گوهی بخورم صابخونم میخواد بیرونمون کنه میگ دنبال خونه باشین

اعتیاد نداره عزیزم؟؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

وای وقتی گشاد بازیاشونو میندازن گردن اینواون دوست دارم جرشون بدم شوهرمنم ی مدت میپیچوند نمیرفت سرکار میگفت نامادریت برام دعا گرفته گفتم چرت و پرت نگو ک میزنم دهنت پر خون بشه گشاد بی مسعولیت.

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2740
ن عزیزم خیلییی تنبله حتی اب هم نمیره خودش بخوره

چقدر شبیه همسر منه

با این حساب که ما مشکل مالی اون طوری نداریم

ولی تا ۱۲ ظهر خوابه عصرها هم پای تی وی

به زور از خونه باید پرتش کنی بیرون 

وای وقتی گشاد بازیاشونو میندازن گردن اینواون دوست دارم جرشون بدم شوهرمنم ی مدت میپیچوند نمیرفت سرکار ...

چیکار کردی خوب شد من هرکار میکنم نمیشه خداییش هم صاحبکارش ادم خوبیه هواشو داره این سواستفاده میکنه فک میکنه طرف لنگ این میمونه من هی میگم بیرونت میکنن میگ بکنه میرم یه جا دیگ کار پیدا میکنم درصورتی ک همین کارشم من پیدا کردم عرضه هیچیی نداره دودش تو‌چشم‌منو بچم میره ن پس اندازی ن هیچییی موندم چ غلطی‌کنم دیگ

2706