1507
1411

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

کوکو؟

مادربودن زیباترین شادی دنیاست ونمیدانی من به خاطرآمدن توچقدربه اشک هایم لبخندمیزنم     خداجونی لطفتوشامل حال ماهم بکن وبذارمنم حس مادرشدن روتجربه کنم.دوست جونیااگه امضامودیدیدبرامون دعامیکنیدکه یه نی نی سالم داشته باشیم
1436

کوبل 

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

%64_&%4hhyjvbh

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگم تمام لحظه های زندگی من ، به زیبایی بودن توست👈💙👉my baby loading👶پسرم ، تو مرا جان و جهانی ، بی تو ! چه کنم جان و جهان را؟😍خدا جونم ، مواظب پسرم باش بند بند دلم به بند بند ووجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم و سلامت به دستم ببرسون ، قول میدم همیشه مواظبش باشم بیشتر از جونم😻 پسرم ، تو از آسمان ها آمده ای و اینجا زمین است گاهی سرداست گاهی خشک است ، تلخ است اما نترس و نگران نباش بررایت بهشتی میسازم شبیه جایی که از آن آمده ای👶👦 هرچه باشم بی تو رویایی ندارم بی تو هیچم بی تو دنیایی ندارم💏💑 زندگیمون سه نفره ست منو کمیل و باباش💑👶   married💗javad متاهل ، متعهدخدایا پشت و پناه همسرم باش که او تنها پناه من است 💗 ، مرد کوچک من ، بزرگ مرد آینده داشتن تو ، داشتن تمام خوبیهاست ، عاشقتیم عشق مامان و بابا 💗این ۱٫۲ ماه ، رو با لحظه شماری برای گرفتن دستای کوچولوت میگذرونیم 👈💗👉پسرم ، مرد کوچیکه زندگیمه ،💏👶nahid+javad=komeil👶 دنیای من = همسرم و پسرم💗👶
1485
1396
1508