2733
2739
عنوان

شمام هم بعد نماز حال نشستن و دعا کردن ندارید مثه من؟!😓😓😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 48 پست
تنبلی را کنار گداشته و حالا که مستجاب میشه دعات بشین و برای همچون منی دعا کن با تشکر خوب انگیزه داد ...

مگ‌مستجب دعوه هستم خخخخ ان شاالله خدا اون چیزی رو بهت بده ک جز درباور خدا در باور هیچکسی نگنجه

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
اینارو ک انجام میدم غیر اینا .... بعضی ها رو میبینم بعد نماز چقد با حال میشینن دعا میکنن گوشیشون زن ...

من خودم با شرایط بچه داری همین بتونم واجباتمو انجام بدم ولی سعی کن یک صفحه قران بخونی .

مامانم همین جوره ولی وقتی ما هستیم میگه فقط نماز خوندم دیگه به بعدش نرسیدم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اخرین بار ک نماز خوندم یادمه برا اینکه از دعایه اخره نماز در برم میگفتم خدایا خودت میدونی ک چی می ...

منم اینجوری شدن. واقعا انگار دست و پام رو بستن.  

خدایا من بخشیدم، از ته دلم.... توام ببخش، کمک شون کن لطفاً...  
مگ‌مستجب دعوه هستم خخخخ ان شاالله خدا اون چیزی رو بهت بده ک جز درباور خدا در باور هیچکسی نگنجه

الهی آمین 1000برابر دعای خیرت سهم دل مهربون خودت 💗

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
2731
من اخرین بار ک نماز خوندم یادمه برا اینکه از دعایه اخره نماز در برم میگفتم خدایا خودت میدونی ک چی می ...

خدا نکنه....ببین من میگم بخون 

حتی اگر حال نداری نشسته بخون...

دراز کشیده بخون ولی بخون ...بعد یه مدت کم کم میبینی رو ب قبله باشی حال دلت بهتره....

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

صحبتهای حاج آقا پناهیان با موضوع چگونه یک نماز خوب بخوانیم و تنها مسیر رو گوش کن به شدت اثر گذار و عالیه.

یه راهی که خود آقای پناهیان میگه خوندن نماز جعفر طیار هست که میگه با خوندن اون نماز نورانیت و معنویت تو نماز های روزانه تون میاد به امید خدا.

طعم شیرین مادر بودن 💝💝💝💝خدایا شکرت
من خود نمازم سختم شده بخونن.  دعای بعدش پیش کش!  انگار وقتی نماز میخام بخونم همه ی کارام ...

عزیزم چاره شما چند تا حدیث در مورد سبک شمردن نمازه 

سرچ کن بخون حدیثا رو. از اون به بعد اگه نمازتو اول وقت نخونی عذاب وجدان میگیری

صحبتهای حاج آقا پناهیان با موضوع چگونه یک نماز خوب بخوانیم و تنها مسیر رو گوش کن به شدت اثر گذار و ع ...

حفظم خخخخ

2740

عزیز اینکه حال دعا و مناجات نداری ،نشانه ی اینه که بخش های دیگه ی وجودت زیاد تغذیه شده.

منظورم اینه که ما یک بخش مادی و طبیعت گرا داریم و یک بخش عرفانی و ماورائ طبیعت که همون روحمون هست.

زمانی که بخشهای مادی شما زیاد تغذیه بشه ،تغذیه ی روحت کم میشه.

مثلا زیاد خوابیدن،خوردن،حرف زدن ،افکار دنیایی،تماشای فیلم ،و.....

شما باید از اونهو کم کرده و به کودک عزیز روانت ،که خود اصلی شماست بیشتر اهمیت بدی.

فراموش نکنیم که ،ما قراره با این روح ،وارد زندگی ابدیمون بشیم.

اگه دوست داری بیشتر به خود واقعیت برسی ،درس های استاد محمد شجاعی عالیه

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
خدایی ثواب داره؟من خیلی خستم

بله ....خیلی ...مادری که در دل شب شیر میده ملائک دائما ثواب مینویسن ...

حتی کار خونه تمیز که میکنی هر خاکی که برمیداری ثواب مینویسن چون شیطان رو دور میکنه ...

بقدری ثواب داره که 

صحبتهای حاج آقا پناهیان با موضوع چگونه یک نماز خوب بخوانیم و تنها مسیر رو گوش کن به شدت اثر گذار و ع ...

اصلا موضوع بحث تنبلیمه یا هوس درونی تا نمازم تموم میشه یه صدای از درون میگه نشین سر سجاد ه کار مهم تر داری

خدا نکنه....ببین من میگم بخون  حتی اگر حال نداری نشسته بخون... دراز کشیده بخون ولی بخون ...بع ...

شما ک میگی دعات گیراست برایه من دعا کن ک دل بدم به نماز . انگار یکی مانعم میشه میگه نخون. شوهرم نمیخوند من باهاش حرف زدم چندین ساله نماز خون شده سره وقتم میخونه بعدش زیارت عاشورا ایت الکرسیو کلی دعا اما خوده خرم نه 😢

سخنرانی درمورد نماز یا امام زمان گوش بده مخصوصا استاد رائفی پور واقعا آدمو متحول میکنه اعتقاداتتو پررنگ میکنه گاهی خیلی چیزا رو میدونی فقط نیاز به یه تلنگر داری 

تیکر هدفمه                                                   I never give up 
عزیز اینکه حال دعا و مناجات نداری ،نشانه ی اینه که بخش های دیگه ی وجودت زیاد تغذیه شده. منظورم اینه ...

نکته خوبی بود استاد شجاعی 

خدا شناسی گفتن؟!

شما ک میگی دعات گیراست برایه من دعا کن ک دل بدم به نماز . انگار یکی مانعم میشه میگه نخون. شوهرم نمیخ ...

من رو سیاه کی باشم...

ولی از خدا میخوام ب برکت قران و نماز حال دلتو خوب کنه

2706