2733
2739
عنوان

شمام هم بعد نماز حال نشستن و دعا کردن ندارید مثه من؟!😓😓😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 48 پست

من که والا تو نماز هم نگام باید به این بچها باشه بلایی سر هم نیارن.وقتی خوابن میشه نماز خوند اونم اینقد خسته ام که زمانی برا دعا  نمیزارم زود پامیشم برم استراحت🤦‍♀️🤦‍♀️

تو خوبی و نمیرسی به داد خوبها فقط ...🕋 🥀
باز این بنده خداها یکی دوقدم از من و تو جلوترن😂😂

سلام خسته👋😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بعضی وقتا ک یادم میره قضا میشه کلا

من از شدت خستگی گاهی وقتا میزاستم قضا شه اما جدیدا خجالت میکشم شده نشسته بخونم اما میخونم...

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞
2728

قبلش تونستی اذان اقامه بگو ملایک صف میبندند‌.

بعدشم سجده برو شکر لله بگو .

من یه وقت حالشو دارم با بچه ها وقت نمیکنم .

خدا از همه قبول کنه سخت نگیر کم کم اضافه کن 

تسبیح حضرت زهرا و سه صلوات هم بفرست 

یه سرچی درباره کسی که بعد از نماز سریع بلند میشه بکنید که روایات چی گفتند... بعد از هر نماز واجب یک ...

همون ک میدونیم چ خبر ه الان عذاب وجدان داریم....خواهر

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

تنبلی را کنار گداشته و حالا که مستجاب میشه دعات بشین و برای همچون منی دعا کن با تشکر

خوب انگیزه دادم؟

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
2740
قبلش تونستی اذان اقامه بگو ملایک صف میبندند‌. بعدشم سجده برو شکر لله بگو . من یه وقت حالشو دارم با ...

اینارو ک انجام میدم غیر اینا ....

بعضی ها رو میبینم بعد نماز چقد با حال میشینن دعا میکنن گوشیشون زنگ بخوره و....از جاشون تکون نمی خوره حسابی وصلن اینو میگم...

بچه داری خودش عبادته .

خدایی ثواب داره؟من خیلی خستم

کار های خیر کوچیکتون رو اینجا بگید تا یادبگیریم ازهم https://www.ninisite.com/discussion/topic/6411735/%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%88%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86?page=1

از وقتی مامان شدم نه 😜نمیدونم حس خوبی به ادم میده وقتی با خدا راز و نیاز میکنی 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم عزیزم .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           
چارش چیه؟!

من اخرین بار ک نماز خوندم یادمه برا اینکه از دعایه اخره نماز در برم میگفتم خدایا خودت میدونی ک چی میخاد لطفا دعشو براورده کن. صلوات میفرسادمو جانمازو فوری جم میکردم. 

الان چی دلم لک زده برا نماز خوندن اما انگار دستو پامو بستن اصن جور نمیشه ک بخونم‌ . خاک بر سر منه رو سیاه

2706