2737
2734
عنوان

شمام هم بعد نماز حال نشستن و دعا کردن ندارید مثه من؟!😓😓😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 521 بازدید | 48 پست
اصلا موضوع بحث تنبلیمه یا هوس درونی تا نمازم تموم میشه یه صدای از درون میگه نشین سر سجاد ه کار مهم ت ...

شاید یه جورایی عادت شده .آخه منم اینجوری بودم تجربه شو دارم.بعد یه مدت که خودت رو ملزم کنی به نشستن و دعا خوندن میبینی دیگه این واست عادت میشه

طعم شیرین مادر بودن 💝💝💝💝خدایا شکرت
عزیز اینکه حال دعا و مناجات نداری ،نشانه ی اینه که بخش های دیگه ی وجودت زیاد تغذیه شده. منظورم اینه ...

ایمو قبول دارم دل مشغولی و فکر دنیاییم زیاد شده ی مدت غم و ناراحتی و....حس میکنم روحم خسته اس

بعد سه سال انتظار باردار شدم....اامارفتی پیش خدا پسرم .....من خیلی دوستت دارم عزیزم...کاش میشد ی لحظه اخر ببوسمت .....حسرت ب دلم موند ....💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نکته خوبی بود استاد شجاعی  خدا شناسی گفتن؟!

استاد مباحث بسیار متنوعی دارند.خیلی متنوع.

وقتی وارد بشید متوجه میشید که توی یک دریایی از جواهر وارد شدید که هر چقدر یاد میگیرید تشنه تر میشید و ...

خلاصه که شاید امشب خدا بهتون نظر کرده تا با ایشون آشنا بشید.

ما در روایت داریم که اگر انسان نصف عمرش رو برای پیدا کردن استاد خوب بزاره و پیدا کنه ،سود کرده.

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2728