2733
2734
عنوان

قضاوت کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 57 پست

این خانم خیلی بی ادب و ببشعور تشریف داره😐 من به فاصله کمی هم پدر هم مادرم فوت شدن ولی اصلا ازین افکار نداشتم...آدم باید تو هر شرایطی خویشتن دار باشه

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
از وقتی مادر جونم به رحمت خدا رفته حرمت تمام زنای دنیا رو نگه میدارم به عشق لبخند رو لباش و اینکه هی ...

عزیزم ...خدا مادرتون و بیامرزه که چنین دختری تربیت کرده...منم از وقتی پدر و مادرم فوت شدن همیشه به همه میگم قدر پدر و مادرتون رو بدونین

بله من منطقی تصمیم میگیرم و با احساساتم برای تصمیمی که گرفتم عزاداری میکنم 🙂😕 کتاب، شعر، موزیک و فیلم حالمو خوب میکنن 🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این خانم خیلی بی ادب و ببشعور تشریف داره😐 من به فاصله کمی هم پدر هم مادرم فوت شدن ولی اصلا ازین افک ...

واقعا خدا پدر ومادر شمارو هم رحمت کنه که فرزند خوبی تربیت کردن واقعا چیزی جز خوبی تو این دنیا باقی نمیمونه

2731
وای نه چه آدمایی پیدا میشن!!! کلا آدما تو شرایط سخت خودشونو رو میکنن وگرنه تو خوشی خوب بودن کاری ند ...

اره دقیقا همینطوره اون حاج خانوم هم از همین دلش خیلی گرفت که فهمید ته دل اون چیه

ادمی که مادرشو از دست داده دیگه چیزی تو دنیا واسه از دست دادن نداره انتظار ادب و نزاکت اون لحظه از ا ...

من انتظار ادبو نزاکت نداشتم تو اون لحظه حتی اگه اون لحظه به همه هم میپرید حق داشت ولی اینکه به یه کسی که جای مادر بزرگشه چشاشو برگردونه و چشم تو چشمش بگه چرا شماها باشین مامان من نباشه وحشتناکتره

من انتظار ادبو نزاکت نداشتم تو اون لحظه حتی اگه اون لحظه به همه هم میپرید حق داشت ولی اینکه به یه کس ...

خب نظرات متفاوته عزیزم

از نظر من کسی که مادرشو از دست داده اون لحظه دوس داره همه مردم دنیا بمیرن اما مادرش زنده بشه

مادر بزرگترین دارایی هر انسانیه

خدا نکنه هیچکدوممون همچین داغی رو ببینیم.

همیشه ارزوم اینه که زودتر از مادرم بمیرم نبینم اون روز رو.

اخه این بنده خدا خیلی تاحالا کسیو رنجونده با حرفاش بنظر شما نباید یجوری ادم بهش بگه و بفهمونه واقعا ...

بعضی ها عادت کردن و یاد گرفتن خودشون روی بقیه خالی کنن، کسی ک ناراحته تهش از خدا گله میکنه ، ولی کسی ک توی اوج ناراحتی به ادمای اطرافش نگاه میکنه فقط دنبال اینه ک خودش روی بقیه تخلیه کنه، بقیه ناراحت کنه تا با حس ناراحتی خودش همراه پیدا کنه  ، راحت  و با ارامش بهش تذکر بدین ک فشار روانیش سر بقیه خالی نکنه ، 

عزیزم ...خدا مادرتون و بیامرزه که چنین دختری تربیت کرده...منم از وقتی پدر و مادرم فوت شدن همیشه به ه ...

عزیزم مادر جونم مادر بزرگمه ولی الان بزرگترین آرزوم اینکه فقط یه بار فقط یه بار دیگه سرمو بزارم رو سینش و به صدای تپش قلبش گوش کنم و دستای پر چروک و پیرش  رو تو دستام بگیرم و بهش بگم دنیا بدون اون چقدر کوچیک و حقیره از اون روز که رفته توی این سالها حتی یه بار هم نه به پدرم نه به مادرم اخم نکردم فقط به عشق مادر جونم 

عزیزم خدا پدر و مادر شما رو بیامرزه ولی قدر سلامت ان بداند که به بلا مبتلا گردد

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
عزیزم مادر جونم مادر بزرگمه ولی الان بزرگترین آرزوم اینکه فقط یه بار فقط یه بار دیگه سرمو بزارم رو س ...

خدا رحمتشون کنه مطمین باشین اونا همیشه در کنارتون هستن و دعاشون پشت سرتونه این حاج خانومم که گفتم دلش گرفت خودش دوتا دختر جوون داره 

اره دقیقا حرفتون درسته 

هر کسی از روش نا درست یا ناراحت کننده ای استفاده میکنه ، وقتی بهش یاد اوری کنین ک ما فهمیدیم اینکار میکنی روشش راحت ترک میکنه ، چون روششون تا زمانی کارسازه ک اطرافیان نفهمن یا روش برخورد نداشته باشن ،  

2706