2733
2739
عنوان

قضاوت کنید

643 بازدید | 57 پست

به نظر شما مثلا یه کسی که مامانش تازه فوت کرده ایا این حقو داره که مثلا سرخاکش برگرده به یه نفر که سنش بیشتر از مامانشه خیلی بد نگاه کنه و داد بزنه که چرا شما زنده باشییین مامان من نباشههه ینی توکه پیری باید میمردی نه مامان من ینی بنظر شما این ادم نرماله رفتارش حالا گیریم توی اون حالت بهش ادم حق بده ناراحته ولی بازم حق داره همچین رفتار زشتی بکنه شماها بگین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد از زلزله هم یه بنده خدایی اومد به یکی از زنای فامیل گفت تو چرا 4 تا بچت سالمن من که یه بچه داشتم باید بره زیر اوار!هیچکس ناراحت نشد همه هم درکش کردن داغ عزیز ادمو داغون میکنه

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

نه حق نداره ادم مرگ رو وقتی برای عزیزاش نمیخواد برای کس دیگه هم نمیخواد

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه

اگه تو همون لحظه که دارن مادرشو میسپرن ب خاک و داغش تازه ست بگه میشه بخشید و به دل نگرفت ولی بازم نرمال نیست این حرف

تیکرِ چله ی امید،آرامش،توکل و مثبت اندیشی   ( اتفاقای خوبی در راهه اینو حس میکنم ) (من بهترینم و شایسته ی بهترینها  )‌‌‌
2740

نه.یاد ارسطو افتادم مدام میگفت راحل من تو اوج جوونی رفت اونوقت عموپنجعلی زنده س!!

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

قضاوت کردن کار خیلی سختی هست عزیزم ، بعضی وقتا یه چیزایی هست یا واقعا یه شرایطی هست که ما نمیتونیم درک کنیم 

حالا اگه باز هم شما تشخیص میدین که کارش اشتباه بوده ، به بزرگی خودتون ببخشیدش و ناراحت نباشید چون کدورت ها فقط خودتون رو اذیت میکنن

طرف داغ داره ولی خوب مخش که تاب ور نداشته 

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
طرف داغ داره ولی خوب مخش که تاب ور نداشته 

عزیزم من دانشجوی رشته روانشناسی هستم ، کسی که عصبانی و بیش از حد ناراحت هستش از لحاظ علمی مغزش نصف یه آدم استثنایی و منگل کار میکنه 

2706