2737
2734
عنوان

قضاوت کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 57 پست
هر کسی از روش نا درست یا ناراحت کننده ای استفاده میکنه ، وقتی بهش یاد اوری کنین ک ما فهمیدیم اینکار ...

هرطور فکر کردم چطوری بهش بگم هیچ راهی به مغزم نرسید بنظرم اون اگر شعور داشت که خودش میفهمید وگرنه من بهش بخوام حرفی بزنم میترسم هوچی بازی در بیاره 

خدا رحمتشون کنه مطمین باشین اونا همیشه در کنارتون هستن و دعاشون پشت سرتونه این حاج خانومم که گفتم دل ...

آره گاهی وقتا یه دفعه با تمام وجود حسش میکنم که کنارمه انگار اینجاست و فقط نمیبینمش مثل کسی که پشت سر آدم باشه یا تو اون اتاق و چه حس خوبه حس حضور کنارم پر از زوق و زندگی میشم انشالله شما و اون خانم و دختراش زنده باشن

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره گاهی وقتا یه دفعه با تمام وجود حسش میکنم که کنارمه انگار اینجاست و فقط نمیبینمش مثل کسی که پشت س ...

خیلی ممنون سلامت باشید شماهم واقعا منکه برام یقین شده که ادما از هردست بدن از همون دست میگیرن هر دعای خوبی که برای دیگران بکنیم اولش چندبرابرش به خودمون برمیگرده و هر دعای بدی همینطور 

2731
0حق ک نداره ولی اون شخص دیگ تو حال خودش نیست. کلا تو دنیای دیگ ایه. ناراحت نشین😔

درسته واقعا ادم نمیتونه خودشو بزاره جای اون بنده خدا ولی خب قبلا هم قبل فوت مادرش خیلی ازین رفتارا زیاد داشته واقعا دیگه همرو از خودش رنجونده اخه یه کسی هم هست که یه عمر قراره ببینیمش و همین رفتاراشو ببینیم امیدوارم به خودش بیاد حداقل روح مامانشو شاد کنه

آدم هر چقدر هم ناراحت و تو وضعیت بد ب نظر من اصلا حق نداره همچین کاری بکنه 

شاید ادم تو دلش بگه ببین مثلا این پیرزنه بیشتر از مامان منه مامان من کجا این کجا ولی دیگه واقعا دست خود ادم ب نظرم داد زدنو اینا ..چ نا انصافی بوده اون خانم مگه مرگ دست خود آدمه؟

آدم هر چقدر هم ناراحت و تو وضعیت بد ب نظر من اصلا حق نداره همچین کاری بکنه  شاید ادم تو دلش بگ ...

دقیقا همین مرگ که دست خود ادم نیست شاید اصلا اون به صلاحش بوده بره جاش خیلی اونور بهتر بوده بعدم اینکه مگر اون حاج خانم مرگ مادرشو از خدا خواسته ادم حتی برای دشمنشم اینجوری نمیتونه بگه چه به دوستش 

2738
هرطور فکر کردم چطوری بهش بگم هیچ راهی به مغزم نرسید بنظرم اون اگر شعور داشت که خودش میفهمید وگرنه من ...

نه احتمال هوچی بازی کمه ، ولی هیچ وقت تسری به گذشته نده ، خلاصه و ساده ، در لحظه ای ک خودش میخواد خالی کنه در همون لحظه فقط باید تذکر داد، فلانی فشار روانیت یا ناراحتیت سر بقیه خالی نکن ،  

اگ جمله گفت یا حرف زد میشه جملات بیشتر نه در جواب حرفهاش بلکه در ادامه جمله قبل گفت ، مثلا ناراحتی میخوای بقیه هم ناراحت کنی ک احساس همدردی کنن ، ولی این راحش نیست ،  و،،  

کلا توضیح دادن بابت چیزی ک قبلا اتفاق افتاده هیچ وقت جواب توصیه نمیشه بلکه در لحظه باید جواب درست داد ، مرغ ک از قفس پرید کاری نمیشه کرد ،

عزیزم مادر جونم مادر بزرگمه ولی الان بزرگترین آرزوم اینکه فقط یه بار فقط یه بار دیگه سرمو بزارم رو س ...

وای ببخشید عزیزم فکر کردم مادرتون رو میگین شرمنده....خدا پدر و مادرتون رو حفظ کنه انشالله

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
وای ببخشید عزیزم فکر کردم مادرتون رو میگین شرمنده....خدا پدر و مادرتون رو حفظ کنه انشالله

فداتون بشم عزیز اشکال نداره من خودم باید طوری مینوشتم تا مشخص بشه منظورم مادر بزرگمه خدا همه پدر و مادرها رو حفظ کنه

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****