2733
2734
عنوان

شدت پرخوری من اینطوریه فکرکنم وحشت کنین😥

| مشاهده متن کامل بحث + 10217 بازدید | 293 پست
چرا نمیتونی وقتی تو خونت انقدر هله هوله نباشه قطعا کمتر میخوری یا پفیلا درست کن بخور حداقل کالری ندا ...

روانپزشک؟

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میفهمم چی میگی قشنگم  خودمم دچارشم ادم وقتی استرس میره بالا کلا انگار توی حال نیست  فقط ...

اره دقیقاااااا

و منم دیگه میدونم باید دارو بگیرم چون دست خودم نیس

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2731
دوزش چنده ؟  روزی چندتا مصرف میکنی ؟

یادم نیست عزیزم دوسال پیش روزی یدونه مصرف میکردم

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 

منم مثل تو پرخوری عصبی دارم 

بدبختیداینجاست روده تحریک پذیرم دارم

همینطوری میخورم بعدش دل درد و نفخ

زنی را می شناسم من که شعرش بوی غم دارد ولی می خندد و گويد که دنيا پيچ و خم داردزنی با تار تنهايی لباس تور می بافد زنی در کنج تاريکی نماز نور می خواند

استاتر خیلی جنبت بالاست 

من خودم این مشکلو داشتم 

یکی به روم میاورد و تذکر میداد و یا میگفت کمتر بخور،  چون دست خودم نبود حالم خیلی بد میشد و بهم میریختم

الان کلی کامنتای مختلف گرفتی 

خیلی خوشحالم که اینقدر پخته ای

2706