1600
1609

من هستم

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی هرچی عاشقه برسن بهم ❤❤        هرجا رسیدیم گل بهتر از تو ندیدیم❤❤ هرجارم.بگردی.عاشقتر از من کسی نیست❤تو بارونی یه نمه،هم آرومی      دردی ولی   درمونی.     بگو همیشه می مونی   ❤ ااااخ   که ،کور بشه هرکی نبینه،عشق ما دوتارو ❤  بزنیم به دریاااااا، باهم    بریم جاده شمالووووو،❤   دست دلم نیس که آخه  انقد من می خوامت ❤تموم زندگیم شدی بد افتادم تو دامت ❤   اااااخ،داره دلم میره برات ❤جز من نباید کسی تورو بخواد❤بگو چی داری تو چشات، که دل،می بره،انقد زیاد ❤

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1522

ریپلای کن برگردم

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی هرچی عاشقه برسن بهم ❤❤        هرجا رسیدیم گل بهتر از تو ندیدیم❤❤ هرجارم.بگردی.عاشقتر از من کسی نیست❤تو بارونی یه نمه،هم آرومی      دردی ولی   درمونی.     بگو همیشه می مونی   ❤ ااااخ   که ،کور بشه هرکی نبینه،عشق ما دوتارو ❤  بزنیم به دریاااااا، باهم    بریم جاده شمالووووو،❤   دست دلم نیس که آخه  انقد من می خوامت ❤تموم زندگیم شدی بد افتادم تو دامت ❤   اااااخ،داره دلم میره برات ❤جز من نباید کسی تورو بخواد❤بگو چی داری تو چشات، که دل،می بره،انقد زیاد ❤
1432
1523

سعیده جان لینک ختم که دلشکسته جان زدن کپی نمیشه میگه نامعتبره 

💫 سلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

بااجازه ی استارتر

دوستان چله ی سوره واقعه داریم هرکی خواست تاپیک اخرم اسمشواعلام کنه ❤️

میدونیدِین هیچکسی به گردن کسی نمیمونه خدا حسابرس دقیقیه،نه یه میلیمتر جلو، نه یه میلیمتر عقب درست همونجایی که منو شکستی خواهی شکست اما نه با خواست من ‌ب عدالت خدایمان :)❤️

من تو این ختمم.....هنوز تموم نشده.. 

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
1614