2733
2771
عنوان

یه سوال خانومانه🚫

683 بازدید | 22 پست

چندساله ازدواج کردین؟

مدام برای معاینه میرید دکترزنان؟

مثلا تو نت خوندم سه سال از ازدواج بگذره باید بری تست پاپ اسمیر انجام بدی

یا باید بری معاینه بشی 

اما من نرفتم😑

ذهنم درگیرشد 

کسی هست مثل من نرفته باشه؟

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره باید بری برا تشخیص زودهنگام سرطان دهانه رحم

چطوریه ؟تو رفتی؟

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

من چند سالی میشه برا پاپ اسمیر نه ولی واسه معاینه خر ماه پیش ماما میرم

لایق تو کسی نیست جز آنکسی که:تو را انتخاب میکند نه امتحان ...تو را نگاه کند نه اینکه ببیند ...تو را حس کند نه اینکه لمست کند ...تو را بسازد نه اینکه بسوزاند ...تو را بیاراید نه اینکه بیازارد ...تو را بخنداند نه اینکه برنجاند ...تو را دوست بدارد و بدارد و بدارد ...ﺳﺎﺩﻩ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ ﺍﻣﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﻋﺒﻮﺭ ﻧﮑﻦ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﺍﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﺮﻧﮕﺮﺩ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ کسی که ﺑﻪ ﺯﺧﻢ ﺯﺩﻧﺖ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺷﺎﻫﺮﮒ ﺣﯿﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﯾﺎﻓﺘﯽ !ﻭ ﺑﻪ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ :ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺭﺯﺵ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...برای خودت زندگی کن 
من ٥.٥ ساله ازدواج كردم سالي ١بار ميرم معاينه و پاپ اسمير  شمام حتما برو اصلا كار سختي نيست سل ...

درد داره؟ تو مطب انجام میده؟

منم نرفتم فقط تو عقد بودم چند بار رفتم که الان چند ساله میگذره

دقیقا منم تو عقد رفتم فقط

درد داره؟ تو مطب انجام میده؟

تو مطب همون موقع معاينه انجام ميده يه نمونه ميكيره موقع معاينه

نه اصلاااااا درد نداره دكتر مهارت داره كاري نميكنه آدم دردش بياد نگران نباش اصلا 

تو مطب همون موقع معاينه انجام ميده يه نمونه ميكيره موقع معاينه نه اصلاااااا درد نداره دكتر مهارت دا ...

عکسشو تو نت دیدم یطوریم شد😩

نگران شدم یعنی واقعا باید بریم؟

برو سرچ کن بخون 😵مثلیکه حتما باید انجام داد .. 

2706