2733
2739
عنوان

وکیل خبره یاقاضی

87 بازدید | 10 پست

برای گرفتن حق پدر مرحومم از برادرم که باکلاهبرداری وبنام وکالت فروش ازش بالاکشیده میخواهیم اقدام به شکایت کنیم.اگر کسی وکیل منصف یاقاضی برش دار میشناسه که زیاد هم‌پولکی نباشه اماتجربه دارباشه  معرفی کنه دعای خیر هفت هشت خانواده پشت سرشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
از برگه وکالتش کپی دارید ؟

بله.شکایت نامه ی پدرم هم هست‌.که نوشته بدون آگاهی من ازمن وکالت فروش گرفته و بواشکی اموال روبخودش فروخته وحتی پولی هم بمن نداده

بله.شکایت نامه ی پدرم هم هست‌.که نوشته بدون آگاهی من ازمن وکالت فروش گرفته و بواشکی اموال روبخودش فر ...

آخه اون چه طورمیشه طرف بایدخودس بره دفترثبت اسناد خودش امضا بزن واثرانگشت.متاسفانه دستتون جایی بندنیس چون اون وقت ثبت اسناد کارش زیر سوال میره

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
بله.شکایت نامه ی پدرم هم هست‌.که نوشته بدون آگاهی من ازمن وکالت فروش گرفته و بواشکی اموال روبخودش فر ...

چرا اون شکایت به جایی نرسیده

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2740
آخه اون چه طورمیشه طرف بایدخودس بره دفترثبت اسناد خودش امضا بزن واثرانگشت.متاسفانه دستتون جایی بندنی ...

بله..پدرم رفته اونجا شکایت کرده که چرابرام توضیح ندادین اینکه بمن دادید امضاکنم چی بوده.نامه پدرم مکتوب توی دفتره که نوشته مبلغی هم بمن نداده

چرا اون شکایت به جایی نرسیده

اخه پدرم نتونست دوندگیهای بعدی رو انجام بده.پاهادرد داشت.دفتراسنادیه برگه بهش دادباامضای پدرم وگفت اینو بده بقیه بچه هات برن پیگیری کنن.بابام اومد خونه و ازطرف اون برادرخاین تهدید شد وچندوقت بعدسکته کرد