1608
1605
عنوان

امروز تولدمه

170 بازدید | 21 پست

دوستم ازم خواست همراهش برم بازار که لباس بخره

رفتیم و خرید کرد وقتی خسته شد گفت بریم خونه دوستم که یکم استراحت کنیم همین نزدیکیاست. منم قبول کردم. وقتی وارد خونش شدم دیدم مهرداد با یه کیک جلوم وایستاده

نفسم بند اومده بود، اشکام سرازیر شده بود

هم خوشحال بودم از دیدنش هم ناراحت از اینکه من مال کس دیگه ای بودم و اونم مال کس دیگه ای

روز عجیبی بود همش فکر میکنم خوابه....

دوست دارم خدا رو ببینم و ازش بپرسم چرا این عشقی که سرانجام نداشت رو سر راهم قرار داد...

از دست دوستم ناراحت بود ولی مهرداد گفت اون ازش خواسته که این کارو بکنه...

داستان زندگیمو تو تاپیکهام بخونید امیدوارم براتون عبرت بشه

تولدت مبارک .تولد منم امروزه 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه 😌🤪 دوست داشتی اخلاقم خوب بود گشنه میموندی    تیکر تولد عشقمه   

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

کدوم رمانه؟؟؟

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
1613
8
مبارک باشههههه إن شاالله ۱۲۰ سال به بالا و سلامت باشی در کنار خانواده🎂🎀🌺🎂🎂🎂🎊🎊🎊🥳🥳🥳🍰🍰بیا ...

مرسی عزیزم ❤❤❤

اگه واقعیت داره باید بگم دوستت بهت بدی کرده  حسی رو بیدار کرده که تهش اصلا خیر نیست

واقعا کاش یه ماشینی چیزی بهم میزد و میمردم ولی پام نمیرسید اونجا. انقدر گریه کردم از حال رفتم...

زن داره توهم شوهر برات کیک گرفته چه رمانتیک    

انقدر حس بدی دارم و حالم از خودم بهم خورده که حد نداره. کاش میمردم پام اونجا نمیرسید. کاش دوستم خامش نمیشد که مثلا سوپرایزم کنن...

1523

همه داستانتو دارم از سر شب میخونم

الان با خوندن این تاپیکت نمیدونم چرا احساس کردم داری دروغ میگی.شرمنده

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست
همه داستانتو دارم از سر شب میخونم الان با خوندن این تاپیکت نمیدونم چرا احساس کردم داری دروغ میگی.شر ...

دشمنت شرمنده عزیزم هرجور دوست دارید فکر کنید خب برای من که مشکلی پیش نمیاد

دشمنت شرمنده عزیزم هرجور دوست دارید فکر کنید خب برای من که مشکلی پیش نمیاد

اينجوري كه پيش بره فردا خدايي نكرده مياي تاپيك ميزني خيانت كردم و شوهرم مچمو با مهرداد گرفت.يعني بخاطر خودت ميگم.همسرتو دوس نداري طلاق بگير.شايد دوباره ازدواج كني و يه عشق مثل عشق مهرداد و تجربه كني اينجوري مهردادم به كل فراموش ميكني.بهونه هم دستت داري همسرت بهت خيانت كرده.البته اينا نظر من بود خودت بهتر ميدوني

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست
اينجوري كه پيش بره فردا خدايي نكرده مياي تاپيك ميزني خيانت كردم و شوهرم مچمو با مهرداد گرفت.يعني بخا ...

خانوادم قبول نمیکنن جدا شم

1614