1608
1609
عنوان

خوشگلم ولی.....

1010 بازدید | 87 پست

خانومامن خوشگلم اما پوستم سبزه اس رنگ پوستمودوس دارم ولی وقتی میرم یه مجلسی مث امشب همش حسرت پوستای سفیدومیخورم از ناراحتی خوابم نمیادناشکری نمیکنمااماته دلم میگم کاش سفیدبودم اگه خواستین عکسموبزارم ببینین بااین فیس جاداره ک من غصه ی رنگموبخورم یانه شماجای من بودین چیکارمیکردین؟؟؟؟

بزار تا برم بخوابم

گروه نارنجی خوشرنگ😁تاریخ شروع: ۹۸/۹/۱۶🧡وزن شروع ۸۳🧡وزن هدف۶۲ من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که می‌خوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1522

خیلی وقته که مردم فهمیدن زیبایی ربطی به رنگ پوست نداره هاااا

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
8

من سفیدم ولی باز دوس دارم سفیدتر باشم😂

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هر جای جهان باشی،،،برات از دور میمیرم...                            تیکر برگشتن آقامون از سفره...
1523

خیلی از پوست سبزه ها از سفیدا قشنگ ترن

کلا منظورم اینه خوشگلی به رنگ پوست نیست یکی با پوست سفید خوشگله یکی با پوست سبزه به هر کی یجوری میاد

وقتی نیکی میکنم،احساس شادمانی دارم.و هنگامی که بدی میکنم،احساس شرمساری...این تمام دین من است
1614