2737
2739
عنوان

چگونه ظرافت زنونه داشته باشیم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1849188 بازدید | 28431 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشگل جونیا امیدوارم همتون تو زندگیاتون موفق و شاد باشین و معشوقه جذابه همسراتون😍💗

فک کنم شما هم مثه هستی جان تو تاپیک مینیمالیست بودین اره؟

بلندبخند جوری که صدای خنده هات گوش فلک رو کر کنه😎

بچه ها بیاین فعال کنید تاپیکو 

من تمرینی ک همیشه انجام دادم اینه که موقع نشستن اصلا قوز نمیکنم یا تا میفهمم یکم قوز کردم سریع صاف میشینم یکی از دور و بری هام هرچقدر هم شیک و مرتبه دلی موقع نشستن قوز میکنه اصلا جالب نیس

2728
بچه ها بیاین فعال کنید تاپیکو  من تمرینی ک همیشه انجام دادم اینه که موقع نشستن اصلا قوز نمیکنم ...

اره گلم منم از موقعی ک شروع کردم ب خوندن تاپیک.. سعی کردم صاف تر بشینم و راه برم.ک  استایل خانم با اعتماد به نفس رو ب همه نشون میده 

خدایا شکرت بخاطر همه چیز🥰
اره گلم منم از موقعی ک شروع کردم ب خوندن تاپیک.. سعی کردم صاف تر بشینم و راه برم.ک  استایل خانم ...

اره صاف نشستن خیلی خوبه شوهرم گاهی میگه چطور میتونی اینجوری صاف بشینی صاف نشستن و آروم و با ناز راه رفتن رو از اول داشتم نه زیاد آروم راه میرم ن تند حد وسط و اینکه سعی میکنم رو یه خط تقریبا راه برم اینارو چون از اول رعایت میکردم الان جزو عادتامه ولی چیزای دیگه رو باید یادآوری کنم ک ماکه ذهنم بشه

2740
بچه ها بیاین فعال کنید تاپیکو  من تمرینی ک همیشه انجام دادم اینه که موقع نشستن اصلا قوز نمیکنم ...

منم همیشه سعی میکنم موقع نشستن صاف بشینم

ب فرم قرار گرفتن دستامم همیشه دقت میکنم تو زوایای خوشگلی باشن😁

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
سلام عزیزم قربونت برم ک🥰😁

سلام عزیزم.هنوزم همونجوری هستی؟تو رابطه با همسرت هنوز هم موفقی؟چون بعضیا چند سال که میگذره یهو تغییر می کنن. یادمه بچه دومت تو راه بود یا قصدشو داشتی...البته خیلی وقت بود سایت نیومده بودم و شاید اشتباه کنم.

عسل بانو جان .هر وقت تاپیک زدی منو تگ کن بی زحمت .

متشکرم.🙏🙏🙏🌺☘🌺

هر گاه که تسلیمم  در کارگه تقدیر آرام تر از آهو بی باک ترم از شیر.هر لحظه که می‌کوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر. ( حضرت مولانا )

موافقم دوست عزیز من هم هستم🙂

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2706