2752
2739
عنوان

چگونه ظرافت زنونه داشته باشیم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1851154 بازدید | 28431 پست

سلام. من دو روزه دایم دارم این تاپیک رو میخونم . واقعا عالی بود. شدیداً بهش احتیاج دارم. منی که با چند سال اشتباه تو روند زندگیم الان دیگه رابطه و زندگیم به ترمیم های زیادی احتیاج داره که مطمینم همه اونها برمیگرده به فراموش کردن خودم و زنانگیم و ظرافتم. الهی که بتونم موفق بشم.ممنون از همه 

با سلام

زمون دانشجویی، یه دختری تو کلاسمون بود که با اینکه چهره اش معمولی بود ولی همه رو جذب خودش میکرد، وجدان هم نداشت حتی، ولی بااینحال جذاب بود، البته من موافق بی وجدان بودن نیستم  و فقط منظورم اینه که این رفتارهای ظریف و زنونه، خیلی جذب کننده هستن، ظاهرش همیشه مرتب بود، اعتماد بنفسش زیاد بود، به کسی رو نمیداد، کارهاشو با آرامش انجام میداد، حرف هیچکس براش مهم نبود، خوب فکر میکرد و بعد حرفش رو کامل و دقیق و هوشمندانه میگفت و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یک هفته هست دارم میخونم این تاپیک قدیمی رو...‌‌نمیدونم بچه های این تاپیک کجا هستن و در چ حال هستن..ولی ممنونم از همشون.. رانای عزیز. لمیا. عسل بانو. شمیم....

ممنون از وقتی ک گذاشتید و اشتراک اطلاعاتتون ... هر جا هستید خوش باشید 🤗❤️

خدایا شکرت بخاطر همه چیز🥰

من 23 سالمه شوهرم 25 سالشه خونه پدربزرگش که میریم همه یا 20 سال بزرگترن یا 5 سال به بالا کوچیکتر ولی کوچیک ها مجردن
بعد اونا مافیا بازی میکنن شوهرمم میگه ما هم بریم بازی ما هم میریم به نظرتون اشتباهه؟

یک هفته هست دارم میخونم این تاپیک قدیمی رو...‌‌نمیدونم بچه های این تاپیک کجا هستن و در چ حال هستن..و ...

سلام هستی جان من تو تاپیک مینیمالیست تو رو میشناسم یهو‌دیدم اینجا هم هستی😍

بلندبخند جوری که صدای خنده هات گوش فلک رو کر کنه😎
من 23 سالمه شوهرم 25 سالشه خونه پدربزرگش که میریم همه یا 20 سال بزرگترن یا 5 سال به بالا کوچیکتر ولی ...

اگه حست خوبه و‌خودت دوس داری برو 

یک هفته هست دارم میخونم این تاپیک قدیمی رو...‌‌نمیدونم بچه های این تاپیک کجا هستن و در چ حال هستن..و ...

منم  ده روزی میشه سیو دارم و میخونم ولی تعداد صفحات بالاست میخوام از آخر بخونم به اول😄

سلام به روی ماه همتون  خیلی خیلی لذت بردم از خوندن این تاپیک و خوشحالم از اینکه خانوم هایی هست ...

خیلی کامل بود 👌👌همه اشو که نتونیم داشته باشیم اکثرش رو باید داشته باشیم

سلام هستی جان من تو تاپیک مینیمالیست تو رو میشناسم یهو‌دیدم اینجا هم هستی😍

سلام عزیزم.‌ اره بیشتر تاپیکای قدیمی نی نی سایت رو میخونم چون خیلی مفیدتر از تاپیکای الان هستن😉

خدایا شکرت بخاطر همه چیز🥰
سلام عزیزم.‌ اره بیشتر تاپیکای قدیمی نی نی سایت رو میخونم چون خیلی مفیدتر از تاپیکای الان هستن😉

اره عزیزم دقیقا و متاسفانه خیلیا ازاین تاپیکا خبر ندارن چندین بار که پیام و گزارش بزارین دوباره میاد بالا تاپیک و بروز میشه