1596
1578
عنوان

مشهدیا بیاین ☺

47 بازدید | 5 پست

اب و هوا چطوره ؟؟

صبح و ظهر خیلی سرده ؟؟؟ باید کاپشن بپوشیم حتما ؟؟؟ 

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

از دیروز خوب شده هوا.شبا اما سرده

🔺خداوند اینروزها از حاجی زاده امتحان سختی گرفت سخت تر از ۸سال جنگ تحمیلی سخت تر از نشاندن هواپیمای آر کیو ۱۷۰سخت تر از حمله موشکی به داعشو سختتر از پاسخ موشکی به آمریکاامروز خداوند بر خلاف این چهل سال او را نه با جانش بلکه با آبرویش آزمایش کرداو امروز آمد از خطای اپراتور پدافند تا تاخیر ستاد کل در اعلام خبر را بر عهده گرفتاین کار جرات میخواهد...ایستادن و عذرخواهی کردن مردانگی میخواهد🔺آن لاشخورهایی که فراموش کرده اند شروع کننده این آتش آمریکا بود بدانند هر روز به تعداد شهدای هواپیمای اکراینی در این کشور بیمارانی از دنیا میروند که به خاطر تحریمهای آمریکا دارو به آنها نمیرسد اگر دلسوز مردمید اینها را فریاد بزنیدآن کفتارهای خارج نشینی که امروز دارند اشک تمساح میریزند همانهایی هستند که تا دیروز نامه مینوشتند ایران را تحریم کنید، همانهایی هستند که به ترامپ نامه نوشتند به ایران حمله نظامی کن، این خائنین همانهایی هستند که به ترامپ گفتند در سخنرانیت بگو به ۵۲ نقطه ایران حمله میکنی🔺این فاجعه دردناک است خیلی هم دردناک، آنقدر که قلبها از شدتش فشرده میشود و چشمها از ناراحتیش گریان اما:🔺این باعث نمیشود یادمان برود جلاد کیست!مردم در این چند روز دیدند چه کسی اغاز کننده بودمردمی که به عشق قاسم سلیمانی به خیابان آمده اند فراموش نمیکنند باعث اصلی خون این شهیدان ما همانهایی هستند که عزت مارا گروگان گرفته اند تا  خواسته هایشان  برسندما هیچ وقت در هیچ برهه تاریخ جنگ طلب نبودیم و امروز هم نیستیم ما همیشه خواستار صلحیماما جنگیدن برای صلح جنگ طلبی نیست بلکه صلحیست مقدس!امیدوارم مقصرین شناسایی شوندحاجی زاده امروز گفت مقصر این خطای سهوی اوست و دلایلش را هم با شهامت برای مردم کفتاما امیدوارم آنها که دو روز سکوت کردند و دیگران را هم از گفتن بازداشتند به مردم توضیح بدهند چرا!🔺باز هم به خانواده داغدار هموطنانمان تسلیت میگویم و عمیقا اعتقاد دارم خون این شهدا بر گردن آنهاست که در کاخ سفید نشستند و صحنه ارایی کردندانتقام خون حاج قاسم و این شهدا بر گردن تمامی ما و همچنین نظام استاز این خونها و تمام کسانی که هر روز به دلیل تحریمهای دارویی آمریکا  جانشان را از دست میدهند نباید گذشت
1546

من ک دیروز صب رفتم بیرون سرد نیود اما دیشب یخ زدم. 

الودگی هوا هم ک اضافه شده

لااااایک نکن دیگه چرا نمیفهمی!؟؟؟؟ درجواب بعضیا ک درمقابل فهمیدن مقاوت میکنن و فقط حرف خودشومو میزنن و مدام ریپلای میکنن میگم: تو درست میگیییی😂