1662
1605
عنوان

داداشم آنفولانزای جدید و گرفته

332 بازدید | 32 پست

هر چی دکتر میره فایده نداره 

شاید دکترا نمیتونن داروی خوب تجویز کنن، نمیدونم چکار کنیم

کسی اینجا دچار شده، چه داروهایی مصرف کر

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.

ای خدا ایشالله خدا شفاش بده 😔

ببینمت تو رو🤨                                                       دیدمت برو😒             😍خدایا به دلامون آرامش بده رَبِّ لا تَذَرْنِي فَرْدًا وَ أَنْتَ خَيْرُ الْوارِثِينَ‏

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660

لطفا ببرينش بيمارستان تا شديدتر نشده هرچي بگذره درمانش سختر ميشه تحت مراقبت باشه خيالتون راحته

انشاالله به زودي سلامت بشن

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها یه سوال.واسه پسرم ۸ماهشه میشه واکسن بزنیم؟؟؟

❤وزن شروع ۱۰۵❤وزن فعلی ۹۵.۵۰۰😊❤وزن پایان چالش ۹۵❤هدف دوم ۸۷.❤هدف سوم ۸۰❤هدف چهارم ۷۵❤هدف پنجم ۶۹❤نبووووووود؟؟؟؟؟؟😁
1665

وای من خیلی میترسم

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

منم یه هفته س معدم و شکمم درد میکنه و نمیتونم بالا بیارم خیلی اذیت میشم نمیدونم از چی میتونه باشه

آرزویت را براورده میکند آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند❤ خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
بچه ها یه سوال.واسه پسرم ۸ماهشه میشه واکسن بزنیم؟؟؟

بله ولی من از واکسنشم میترسم

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

انفولانزا ویروسه اصولا دارو نداره باید دوره اش بگذره.مایعات بدنشم با سرم تامین میکنن پس پشت گوش نندازید و ببریدش دکتر.

مایعات بهش بدید.پرتقال و لیمو شیرین.سوپ جوجه استراحت مطلق.انشالله زود خوب میشه.

منم یه هفته س معدم و شکمم درد میکنه و نمیتونم بالا بیارم خیلی اذیت میشم نمیدونم از چی میتونه باشه

شاید معدت ورم داره خب چرا دکتر نرفتی

عزیزم داروهاش همینطوریه باید دوره‌اش بگذره گفتی دونه یاد همسرم افتادم از زیر بینیش تا چونه دور لب‌هاش توی دهنش تبخال وحشششششتتتتننناااااککککک زد در حدی گه یک چشمش رو هم درگیر کرد 

انقدر حال همسرم بد بود تب ۴۲ درجه داشت و لرز  ولی خب فقط دوتا دوتا شیاف دیکلوفناک یکمی از درداش کم میکرد تا دوره‌ش گذشت

رکورداروهم ثبت وضبط میکنید؟!یعنی همین قدرتباه و بیکارید؟!😂       رکورد دارم😎😎                                                                                                          صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊 #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁
1645