2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به سلامتی انشالله جواب میگیری، من میکرو کردم و هایپر شدم، و متاسفانه جواب منفی شد😭 ، 

انشالله دفعه بعد جواب میگیری گلم صبور باش!

من دفعه اولمه میکرو کردم اما از دیروز حالم یجوریه خیلی بیخیالم نمیدونم چی میشه

خــــدا امیــد من است...
عزیزم انتقال دادی بالاخره؟؟؟انشاا...مامان شدی حتما

متاسفانه منفی شد، بدجوری حالم گرفته شد کلا از ذوق و شوق افتادم موند واسه دو سه ماه دیگه دوباره برم

یعنی یه روز منم مامان میشم  
2740
اسپرم شوهرم فریز بود. یکشنبه پانکچر شدم چهارشنبه انتقال جنین داشتم  سه تا جنین با گرید آ و بی ...

بنظرت استراحتم چجور باشه؟ چون خودم تنهام مجبورم آشپزی کنم 

خــــدا امیــد من است...
بنظرت استراحتم چجور باشه؟ چون خودم تنهام مجبورم آشپزی کنم 

من خارج از کشور هست درمانم اینجا شدیدن با استراحت مخالفن بعد انتقال به من می‌گفت باید بری زندگی عادی تو کنی تا بدنت بهش شک وارد نشه که چرا یهو بی حرکت شده فقط کارای سنگین نکن گفتن، سعی کن، انجیر، آب هویج، جعفری، ذرت، نشاسته ذرت، نخوری بیشتر پروتئین گوشت مرغ تخم مرغ بخور، من اصلا نتونستم رعایت کنم غذام سرروم توی بیمارستان بوذ

متاسفانه منفی شد، بدجوری حالم گرفته شد کلا از ذوق و شوق افتادم موند واسه دو سه ماه دیگه دوباره برم

بنظرم اصلا به جوابش فک نکن بگو بخند اینجوری بهتره

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
بنظرم اصلا به جوابش فک نکن بگو بخند اینجوری بهتره

دفعه اول میدونستم نمیشه تو ایران اگه هایپر شی انتقال تو میذارن واسه دو سه ماه دیگه ولی اینجا حتی نفهمیدن من هایپر شدم تا زمانی که شکمم ورم کرد و فرستادنم بیمارستان😭😭😭😭😭تخمدان و رحمم ورم کرده بود و درد شدید داشتم

من خارج از کشور هست درمانم اینجا شدیدن با استراحت مخالفن بعد انتقال به من می‌گفت باید بری زندگی عادی ...

دکترمم بهم گفت استراحت مطلق لازم نیس فقط کارسنگین نکن و پیاده روی نکن حتی گفت دو روز اول استحمام نکن

میوه  و سبزیجات تازه و سفیده تخم مرغ بخور

خــــدا امیــد من است...
2706