2733
2734
ممنون عزیزم.از ته دلم برات آرزو میکنم ان شاءالله بدون هیچی طبیعی یهو نی نی بیاد تو دلت سورپرایز شی🙏 ...

قربونت، ممنون😘 میدونی من لوله هام بستست شانس طبیعی ندارم خدا کنه از همین آی وی اف نتیجه بگیرم ...

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قربونت، ممنون😘 میدونی من لوله هام بستست شانس طبیعی ندارم خدا کنه از همین آی وی اف نتیجه بگیرم ...

پس دعا میکنم ان شاءالله به حق فاطمه ی زهرا  دفعه ی بعدی که انتقال دادی مثبت شی و بیای خبر بدی خوشحالم کنی🙏⚘❤

پس دعا میکنم ان شاءالله به حق فاطمه ی زهرا  دفعه ی بعدی که انتقال دادی مثبت شی و بیای خبر بدی خ ...

یه دنیا ممنون، انشاالله❤❤❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
پس دعا میکنم ان شاءالله به حق فاطمه ی زهرا  دفعه ی بعدی که انتقال دادی مثبت شی و بیای خبر بدی خ ...

مهگل جان شماعلایم داشتین قبل جواب ازمایش

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 
مهگل جان شماعلایم داشتین قبل جواب ازمایش

آره عزیزم ولی علائم مربوط به پروژسترونه من دفعه ی پیش که منفی شدم علائم داشتم فقط چیزی که این بار فرق می کرد این بود که سمت چپ زیر شکمم نبض احساس می کردم و یهو شکمم داغ می شد دیگه هیچی عزیزم.

آره عزیزم ولی علائم مربوط به پروژسترونه من دفعه ی پیش که منفی شدم علائم داشتم فقط چیزی که این بار فر ...

مامان مهگل ،بارداری چطور میگذره؟ خوبی؟ نی نی یا نی نی ها 😍خوبن؟ 

یعنی یه روز منم مامان میشم  
2738
مامان مهگل ،بارداری چطور میگذره؟ خوبی؟ نی نی یا نی نی ها 😍خوبن؟ 

سلام عزیزم،خوبم خدا رو شکر. از ۲ تا جنین بلاستم یه دونه ش  برام مونده گلی.نی نیم خوبه سلام داره خدمتتون میگه برام دعا کنید ایشالا قلبمم تشکیل بشه تا خیال مامان بابام راحت بشه🙏😇

سلام عزیزم،خوبم خدا رو شکر. از ۲ تا جنین بلاستم یه دونه ش  برام مونده گلی.نی نیم خوبه سلام داره ...

میتونم بپرسم این دفعه چیکارکردین که مثبت شد

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 
میتونم بپرسم این دفعه چیکارکردین که مثبت شد

سلام عزیزم من هیچ کار خاصی نکردم فقط این که این بار دکترم بی نظیر بود همین.به نظرم برای آی وی اف پیش هر دکتری نباید بری و خیلی باید تحقیق کنی.دکتر من مشهد دکتر هما اسکوئیان