2737
2734
عنوان

حرکت کم جنین ، لطفا کمک

137 بازدید | 27 پست

سلام خانوما. من سی هفته باردارم.‌ دخترم خیلی کم حرکت می کنه، روزی چهار پنج بار، هر دفعه چند تا لگد می زنه. مثلاً صبح تو بازه ده دقیقه چند تا می زنه، ظهر دوباره چند تا و شب هم چند تا‌.‌

کوچولوهای شما چقدر حرکت دارن؟ 

وضعیت من طبیعیه؟

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جاش داره تنگ میشه خب.چیکارش داری بزار راحت باشه جوجه کوچولو.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2742
طبیعیه عزیزم. چیزای شیرین بخور و به پهلوی چپ دراز بکش.

من چپ میخوابم خیلی خیلی کم تکون میخوره راست میخوابم تکون میخوره

البته ۲۲ هفتم

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
جاش داره تنگ میشه خب.چیکارش داری بزار راحت باشه جوجه کوچولو.

از اول همین قدر کم حرکت می کنه، برا شماها هر ساعت حرکت داره؟

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..

هرچی بزرگتر بشه تکون هاش هم بیشتر میشه.هروقت احساس کردی کمتر تکون میخوره یه چیز شیرین بخور و به پهلوی چپ بخواب.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2740
طبیعیه عزیزم. چیزای شیرین بخور و به پهلوی چپ دراز بکش.

هیچ فرقی نمی کنه. باور کن اینقدر شیرینی خوردم، کم کم قند می گیرم

نیاز نیست همیشه در حال حرکت باشه هفته های اخر کم میشه نگران نباش یه وعده عذای اصلی بخور به پهلوی چ ...

آخه من تازه هفته سی هستم. هفته های آخر نیست ک. 

من اصلا تا حالا حرکت و جنبش و جوشی از این دختر ندیدم. تو هیچ هفته ای

من چپ میخوابم خیلی خیلی کم تکون میخوره راست میخوابم تکون میخوره البته ۲۲ هفتم

عزیزم همین که حرکت میکنه خووبه😍 هفته های بالاتر حرکاتش رو واضح تر و شدیدتر حس میکنی

پسرم ، فرشته ی نازم، ۱۴ اسفند ۹۷ زمینی شد. خدایا مراقبش باش 💟
آخه من تازه هفته سی هستم. هفته های آخر نیست ک.  من اصلا تا حالا حرکت و جنبش و جوشی از این دختر ...

اگه ضربان قلب  و سونو هات مشکلی نداشته که مشکلی نیست

به دکترت هم بگو 

مگه زیر مظر دکتر نیستی؟ اون وظیفش چک کردن همین چیزاس

عزیزم همین که حرکت میکنه خووبه😍 هفته های بالاتر حرکاتش رو واضح تر و شدیدتر حس میکنی

دعا کنید دخملم فقط سالم باشه

من چپ میخوابم خیلی خیلی کم تکون میخوره راست میخوابم تکون میخوره البته ۲۲ هفتم

هنوز جاداری که زیاد تکون بخوره.بیست چهار به بعد رقص بندری میزنه.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2706