2733
2734
عنوان

حرکت کم جنین ، لطفا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 137 بازدید | 27 پست
عزیزم همین که حرکت میکنه خووبه😍 هفته های بالاتر حرکاتش رو واضح تر و شدیدتر حس میکنی

اره خیلی حس خوبیه 

مخصوصا بعد ناهار فقط میخورم و دراز میکشم تا حرکتشو حس کنم😂😍

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
اگه ضربان قلب  و سونو هات مشکلی نداشته که مشکلی نیست به دکترت هم بگو  مگه زیر مظر دکتر ن ...

هر روز مطبم. دو بار نوار قلب دادم. خوب بوده و سونوها هم خوب، ولی مردم از استرس

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هنوز جاداری که زیاد تکون بخوره.بیست چهار به بعد رقص بندری میزنه.

ای خدا😍😍😍 من عاشق حرکاتشم مامانم میگه ماه هفت هر ساعت تکون میخوره اون موقع میخوای چیکار کنی😂😂

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
هنوز جاداری که زیاد تکون بخوره.بیست چهار به بعد رقص بندری میزنه.

چرا برا من هیچ وقت بندری نمی ره؟

دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..
2731
از اول همین قدر کم حرکت می کنه، برا شماها هر ساعت حرکت داره؟

هرساعت ک نه من بیشتر وقتی گشنمه لگد میزنه.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
هیچ فرقی نمی کنه. باور کن اینقدر شیرینی خوردم، کم کم قند می گیرم

منم بعضی وقتا میخواستم تکون بخوره بستنی که میخوردم انگار ن انگار.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
ای خدا😍😍😍 من عاشق حرکاتشم مامانم میگه ماه هفت هر ساعت تکون میخوره اون موقع میخوای چیکار کنی😂😂

خداحفظ کنه نی نیامونو😢

ببین خواهرشوهرمنم بچش خیلی کم تکون میخورده طول بارداریش پر استرس بود بابت کم تکون خوردناش اخربعد بارداری میفهمه ک بچهای باهوش کمتر تکون میخورن.الان بیادخترشو ببین دوسالشه ماشالله چه هوشی داره خیلی شیطون باهوشه.اصلانگران نباش. 

نگران نباش دختر خداخودش حافظ کوچولوته.

ببین عزیزم هر بچه ای یه جوره، پسر منم کم تکون میخورد، من تا ۲۲ هفته حتی اصن تکوناش رو نمیفهمیدم.به هیچ وجه مقایسه نکن،الکی به خودت استرس میدی

پسرم ، فرشته ی نازم، ۱۴ اسفند ۹۷ زمینی شد. خدایا مراقبش باش 💟

خب شاید نینیت کلا کم تحرکه

وقتی دکتر همهدچیو چک کرده الکی استرس به خودت نده

استرس خوب میست برات