2733
2734
عنوان

کسانی که کنکوری هستن و وارد هستن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 37 پست
چه مسخره شده.یعنی الان شوهر من دیپلم تجربی داره میتونی کنکور فنی بده برا رشته عمران؟؟بیچاره میخواست ...

اینا مثه برگه سبز میمونه تو انخاب رشته ی دانشگاه رشته ی ریاضی همه ی رشته هارو میتونه کنکورشو بده تجربی فقط ریاضی نمیتونه شرکت کنه و الی اخر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول باید تجربی بخونی مدرکتو بگیری بعد شرکت کتی. فقط میتونی کنکور فنی شرکت کنی

والله نمیدونم یکی میگه میتونی کنکور بدی یکی میگه نمیتونی

من نمیتونم مدرک تجربی بگیرم 

خیلی ها بهم گفتن میتونی شرکت کنی

والله نمیدونم یکی میگه میتونی کنکور بدی یکی میگه نمیتونی

فک کنم باید دیپلم رشته نظری داشته باشی.ینی انسانی تجربی یا ریاضی.امسال برو یه مدرسه بزرگسالان دوازدهم پاس کن کنکور بده.من خودم پزشکی میخونم:)

دانشجوی علم طب👩🏼‍⚕️
2731
فک کنم باید دیپلم رشته نظری داشته باشی.ینی انسانی تجربی یا ریاضی.امسال برو یه مدرسه بزرگسالان دوازده ...

من خودم مدرک کاردانی دارم کلی وقتم میره برای تجربی خوندن 

چه کتاب تستی خوبه بگیرم؟

والله نمیدونم یکی میگه میتونی کنکور بدی یکی میگه نمیتونی من نمیتونم مدرک تجربی بگیرم  خیل ...

خوب برو اموزش پرورش بپرس.من چهار پنج سال پیش برامون اینجوری بوددوستام جونشون دراومد از ریاضی میخواستن برن تجربی...ولی خداوکیلی بخوان بگن درسا اساسی تجربی رو پاس نکنن خیلی مسخرس..

من خودم مدرک کاردانی دارم کلی وقتم میره برای تجربی خوندن  چه کتاب تستی خوبه بگیرم؟

من از کتابای نظام جدید زیاد سر در نمیارم راستش.اما برا زیست نشرالگو خیلی خوبه ریاضیم تخته سیاه بابک سادات برا جدیدا هم خوبه.بقیشو پرسوجو کن بگیر

دانشجوی علم طب👩🏼‍⚕️
والله نمیدونم یکی میگه میتونی کنکور بدی یکی میگه نمیتونی من نمیتونم مدرک تجربی بگیرم  خیل ...

عزیزم میتونی چون فنی ها پیش ندارن فوق دیپلمت میشه به عنوان پیش دانشگاهیت....بعد میتونی شرکت کنی 

من با کنار گذاشتن راحت ترم تا با کنار اومدن ؛)
2740

عزیزم من نظام قدیمم کتابای نظام قدیمو بخوام بهت پیشنهاد بکنم زیست نشر الگو وشیمی دوم و سوم مبتکران وپیش خیلی سبز میخونم بقیه کتابای معروفو از بقیه بپرس ولی خودم ادبیات گاج فیزیک ابی قلمچی عربی ایاد فیلی رو دارم 

نه عزیز نمیتونی شرکت کنی فنی میتونی فقط.ولی واسه اینکه شکو شبهه نداشته باشی برو از مدرسه ای چیزی بپرس که مطمئن شی

ممنون میرم از مشاور تحصیلی سوال میکنم

اره همین کارو کن من قبلن پرسیدم میدونم. ولی اینجا نگا کردم دیدم بقیه میگن میشه بدتر سردرگم میشه از جایی بپرس که خیال خودتم راحت باشه 

من نگفتم پزشکی  گفتم زیر شاخه هاش

زیر شاخه پزشکی فقط پرستاری خوبه.استخدامش هم  زیاد میخان.

زیست و شیمی باید بیشتر بخونی.

جدیدا دانشگاه آزاد کاری به مدرگ دیپلم ندارند.هر دیپلمی باشی فکر کنم بتوانی تجربی امتحان بدید.اما بازم بپرس یا تو سایت سرچ کن.

بنظرم کنار درس خوندن کد آنلاین بورس سهام بگیر هزینه دانشگاه را از خرید فروش سهام عرضه اولیه در میاری.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.
2706