2733
2739
عنوان

کسانی که کنکوری هستن و وارد هستن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 37 پست

تو دبیرستان مشاور تحصیلی هست.بپرسی بهتر مشورت می دهند.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.

دفترچه کنکور پارسال هم تو گوگل سرچ کن بخونش.شرایط آزمون را نوشته.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دفترچه کنکور پارسال هم تو گوگل سرچ کن بخونش.شرایط آزمون را نوشته.

به نظرشما من میتونم شرکت کنم کنکور تجربی؟ 

پرستاری سخته قبول شدنش؟ من شیرازم چون بچه دارم میخوام شیراز قبول بشم

به نظرتون بعضی درس های کاردانیم رو طتبیق میدن برام؟

دخترعموم پشت کنکوری هس خیلی نمیخونه تفریحی میخونه درسش هم اچنان خوب نیست منتهیچون عموم جانبازه میگه من قبولم همچین چیزی امکان داره یعنی سهمیه چقدر تاثیر داره براش؟

به نظرشما من میتونم شرکت کنم کنکور تجربی؟  پرستاری سخته قبول شدنش؟ من شیرازم چون بچه دارم میخو ...

اونهایی که سهمیه دارند باید 80 درصد نمره نفر آخر پذیرفته شده را بیاره.

الان که کنکور ساده تر شده.چون خیلی ها درس نمیخونن.

آزاد شیراز فکر کنم پرستاری در میای فقط شهریه اش زیاده.

اما دولتی سخته.چون تقاضا زیاده.

دانشگاه آزاد نمرات 12 به بالای دروس عمومی را برات معادل سازی و تطبیق می دهند.

دانشگاه دولتی را نمیدانم.

2728
اونهایی که سهمیه دارند باید 80 درصد نمره نفر آخر پذیرفته شده را بیاره. الان که کنکور ساده تر شده.چو ...

ممنون عزیزم خیلی لطف کردید 

شما اطلاع نداری من میتونم کنکور شرکت کنم یا نه؟ 

چه کتاب تستی خوبه بگیرم؟

بیشتر زیست و شیمی بزنم؟

اونهایی که سهمیه دارند باید 80 درصد نمره نفر آخر پذیرفته شده را بیاره. الان که کنکور ساده تر شده.چو ...

این که گفتید برای دختر عموم یعنی چی درست متوجه نشدم 

ممنون عزیزم خیلی لطف کردید  شما اطلاع نداری من میتونم کنکور شرکت کنم یا نه؟  چه کتاب تست ...

نه باید تو همین جا همین سوالو بپرسی تا به جواب برسی.

معمولا  قلم چی زمان ما خوب بود.گاج و ... دیگه هم هستند.

تو نمایشگاههای کتاب برو همه نوع کتاب تست و نکته برداری و خلاصه گویی  موجود است.

بستگی به خودت و روحیاتت داره.

کتابهای روز را بخر.چون تغییرات زیاد بوده.

درصد را نمیدانم.هر چی بیشتر بزنید بهتر.

مثلا نفر آخر پذیرفته شده پرستاری دانشگاه شیراز نمره اش 70 است 80 درصد این نمره میشود 56 دختر عمو شما 56 بشه قبوله.یا امتیاز برای دختر عموی شما است.

80 درصد نمره نفر آخر پذیرفته شده.

2740