2410
2553

مدرک دیپلمم فنی هس مدرک کاردانیمم کامپیوتر هست

۶ ساله درس نخوندم فاصله افتاده 

الان میخوام کنکور آزاد بدم زیر شاخه پزشکی مثل پرستاری و مامایی و.... 

چه کتاب تستی بخرم؟ چه درسی بیشتر بخونم؟ 

البته ریاضی و فیزیکم اصلا خوب نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منظورت اینه که تجربی میخوای کنکور بدی؟ آزاد و سراسری که یکیه، انتخاب رشته هاش متفاوته

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
اگ فنیت کامپیوتر باشه ک نمیتونی پرستاری و اینا بری کنکور بدی باید اول دیپلم تجربی بگیری..البته مطمعن ...

الان با هر دیپلمی، هر رشته ای میشه کنکور داد. فقط کاردانی به کارشناسی از رشته های غیر پزشکی نمیشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
الان با هر دیپلمی، هر رشته ای میشه کنکور داد. فقط کاردانی به کارشناسی از رشته های غیر پزشکی نمیشه

چه مسخره شده.یعنی الان شوهر من دیپلم تجربی داره میتونی کنکور فنی بده برا رشته عمران؟؟بیچاره میخواست بره همش میترسید ریاضیو اینا پاس کنه

2714
چه مسخره شده.یعنی الان شوهر من دیپلم تجربی داره میتونی کنکور فنی بده برا رشته عمران؟؟بیچاره میخواست ...

بله میتونه

2706