2733
2764
عنوان

دیشب ساعت ۲

475 بازدید | 16 پست

(صدای زنگ موبایل)

-همسرم: الو؟ جانم؟😒

-یه خانومه: ذلیل مرده تو خجالت نمیکشی؟ چرا دست از سرش بر نمیداری؟ چی از جونش میخوای آخه؟

-همسرم: خــانـ...😳

-خانومه: تو وجدان نداری آخه؟ شرم نمیکنی؟ حیا نمیکنی؟ ( با سرعت توله جن با موتور توربو اینا رو میگفت)😖

-همسرم: اشتبــا .....😫

-خانوم: به خودش رحم نمی کنی به زنش رحم کن، به اون سه تا بچه قد و نیم قدش رحم کن! پاتو از زندگی پسره من بکش بیرون!🤭

-همسرم: (در حالی که از تعجب عـن در ماتحتم (به علت برودت هوا) آلاسکا شده است)، چیو بکشم بیرون ، آخه آدمه حسابی یه نیگا به صدای من بنداز :| به نظرت من اون زنیم که تو زندگی پسرته الان؟ پسرت گی باز بود یعنی؟ نبودا!🤒

خانوم: تو کی هستی؟ گوشی رو بده خودش🥶

همسرم: خودش کیه! من کیم؟ تو کی هستی اصن؟😱

خانومه: ببـین به اون گیس بریده بگو دست از سره پسره من برداره! (از اینجا به بعد رو با بغض بخوانید) نذار یه زن و سه تا بچه آواره بشن، شما دین و ایمون ندارین مگه؟🧐

-همسرم: خانوم، یه لحظه ترمز، شما چه شماره ای رو گرفتی؟ یه نیگا بنداز به گوشیت🤧

خانومه: اِوا! تو رو خدا شرمنده اشتباه گرفتم، ببخشید. آخه میدونی مادر دارم آتیش میگیرم، این دختره که میگما، نمیدونی..🤯..

همسرم: ولم کناااااا :| نصفه شبی زنگ زدی زا به را کردی مارو سفره دلتم داری باز میکنی!

خانومه: ایــش، واه واه واه جوونم جوونای قدیم! نمیشه باهاتون یه کلمه حرف زد! کثافت. "تق گوشی رو قطع کرد

🤒🤒🤒🤒🤒🤒

پرستارم؛ نبض احساس تو را میگیرم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا مشکلش رو حل کنه ،ولی باحال بود 😸

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

من بودم تا اخر ب حرفاش گوش میدادم 😂

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

چرا شما و شوهرت جفتتون مزاحم تلفنی دارید؟   

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

قصدش فقط مزاحمت بوده و سرگرمی😂شایدم خاسته دعواتون بده

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
2706