2733
2739
برای منم دو روزه فقط اون پایین لگ میزنه خیلییی پایین دیگه نگران بودم...   میگفتم نکنه طبیعی نب ...

نه بابا نترس جاش خوبه.

بله برا من همه جام وول میخوره ولی سنگینی سرش همون پایین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اره بد بود. باز خوبه شرش کنده شد

من کم مونده بود دعوام شه با دکتر...نه دستکش داره نه ماسک...خودشم انگشتشو کرد تو لیوان داد بهم😐😐گفتم الان من کرونا بگیرم ازت کی جوابگو هست😐😐یه لحظه شک شد انگار انتظار نداشت کسی بهش چیزی بگه که انگشتشو کرده تو لیوان داده بهم...نه نمیگیری زیادی حساسی...گفتم خوبه کادر درمانی و مراعات کردنت اینطوره اونم خانوم باردار😐

ن عزیزم😂😂😂😂😂  یکم حالم بهم میخورد ولی سفت نگهش دارم ک دوباره مجبور نشم بخورمش😆 بعدشم ک ...

من اخه میمونم خونه مامانم...تا رسیدم حیاط بالا آوردم راحت شدم اومدم صبونه خوردم.

من کم مونده بود دعوام شه با دکتر...نه دستکش داره نه ماسک...خودشم انگشتشو کرد تو لیوان داد بهم😐😐گفت ...

واااااای عجب بیشعوووووری بوده😵😵😵😵

واسه من لباس مخصوص،کلاه،ماسک،عینک،دستکش😁

بعد پودره هم تو ظرف پلمپ بود.گفت اب معدنی اضافش کن.

بخدا باید مجبورش میکردی بره ماسک دستکش بزنه احمقو

من اخه میمونم خونه مامانم...تا رسیدم حیاط بالا آوردم راحت شدم اومدم صبونه خوردم.

خب بازم کلا دادیش بیرون.ولی عجب ریسکی کردی دختر.من بودم نمیخوردمش. با اون دستا چرکوش زده ب شربت.

2740

دوستان گلم من هفته ۲۵ هستم

۷ صبح دچار افت قند شدم تو اشپزخونه افتادم زمین

البته سریع داد زدم شوهرم اومد کمک کرد اروم افتادم

خلاصه سریع مربا  و اب ریخت دهنم 

قند دوساعت بعدش ۷۲ بود🙄😑

بعد مامانم اومد هی خوراکی درست کرد  فشارمم ۹ رو ۵

خلاصه الان خوبم 

ولی صبح ۴۵ دقیقه صبر کردم تا پسرم بالاخره تکون خورد 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
واااااای عجب بیشعوووووری بوده😵😵😵😵 واسه من لباس مخصوص،کلاه،ماسک،عینک،دستکش😁  بعد پودره هم ...

خیلی خودخواه بود...بیشعور.

بره کرونا بگیره یه نادون از روی زمین کم بشه

دوستان گلم من هفته ۲۵ هستم ۷ صبح دچار افت قند شدم تو اشپزخونه افتادم زمین البته سریع داد زدم ...

آخی عزیزم. دیر صبحونه نخور.

یکم ضعیف شدی.الان خوبی؟ 

گل پسرت خوبه خوبه⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

واااااای عجب بیشعوووووری بوده😵😵😵😵 واسه من لباس مخصوص،کلاه،ماسک،عینک،دستکش😁  بعد پودره هم ...

تست گلوکز رفتی ؟؟

من نرفتم مامانم نمیذاره 

گفت خودم دستگاه قند میارم 

ناشتاتو میگیرم بعدش صبحانه بخور 

دوساعت بعدش قندتو چک میکنیم‌

مطبم نمیخواد بری

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
دوستان گلم من هفته ۲۵ هستم ۷ صبح دچار افت قند شدم تو اشپزخونه افتادم زمین البته سریع داد زدم ...

برا ازمایش میخاستی بری اینطور شدی؟؟

منم اصلا تنهایی حموم نمیرم...شوهرم باید خونه باشه تا من حموم برم...میترسم بیفتم تو حموم 

آخی عزیزم. دیر صبحونه نخور. یکم ضعیف شدی.الان خوبی؟  گل پسرت خوبه خوبه⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

والا تا بیدار شدم ۷ صبح

رفتم دستشویی برگشتم اشپزخونه صبحانه بیارم

افتادم 😑

پسرم خوبه دیگه از صبح لگدهاشو مبذاره 

2706