2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانهاى تيرى آخرين سونويى كه رفتيد وضعيت قرارگيرى جنين چجورى بوده؟  اگه از الان سفاليك باشه، ...

برا من اخرین سونوم نوشته سفالیک..اما مطمنم الان هزاربار خودشو اینور اونور کرده 

2731
بچه ها من از ی روز قبل از عید همش دردای پریودی دارم طوریکه درد تا تو رونمم میکشه دل درد وکمر دردای ش ...

من تجربه اى ندارم 

فقط ميدونم اگه مشكل خاصى نباشه بايد با استراحت خوب شه

خيلى استراحت كن 

الهى خدا نگهدار تو دليت باشه 😍

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
برا من اخرین سونوم نوشته سفالیک..اما مطمنم الان هزاربار خودشو اینور اونور کرده 

آخه خوندم هفته هاى آخر بايد سفاليك بشه، گفتم نكنه مشكلى باشه 🥴

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
آخه خوندم هفته هاى آخر بايد سفاليك بشه، گفتم نكنه مشكلى باشه 🥴

۳۲ هفته بازم میریم برا سونوی وزن...اونحا مشخص میکنن که چطوریه دیگه..اگرم بریچ بود میریم سزارین بشیم

واقعا؟؟!! اخه اینقدر دردای پریودیم زیاده که فکر میکنم دیگه دارم زایمان میکنم بخاطر همین استرسم بیشت ...

من چند باری اینجوری شدم دردام غیر قابل تحمل نبود اما زیاد بود و شبیه پریود

وقتی دکتر رفتی دیگه نگرانیت از چیه!

البته بهت حق میدم چون خیلی انتظار کشیدی والا ما ک انتظار نکشیدیم ولی الان جونمون ب جونش بستس ولی خب استرس فقط همه چیزو بدتر میکنه سعی کن ب چیزای خوب فکر کنی

سلامممم منم امروز رفتم تست گلوکز رو دادم.کامل مثل فاطمه جون.😂😂😂 سه مرحله خون گرفتنو پودر شیرینِ کوفتی😵

فقط من خیلی ضعف کردم موقع خون گرفتنا.

راستی بچه‌منم سفالیک. سرش قسمت سنگینیش پایین شکمم.

چندروزم هست وول خوردناش پایین.

سلامممم منم امروز رفتم تست گلوکز رو دادم.کامل مثل فاطمه جون.😂😂😂 سه مرحله خون گرفتنو پودر شیرینِ ک ...

برای منم دو روزه فقط اون پایین لگ میزنه خیلییی پایین دیگه نگران بودم...  میگفتم نکنه طبیعی نباشه

دیگه بالای نافم ضربه نمیزنه...برای شماهم همینه؟

سلامممم منم امروز رفتم تست گلوکز رو دادم.کامل مثل فاطمه جون.😂😂😂 سه مرحله خون گرفتنو پودر شیرینِ ک ...

منم ضعف کردم زیر چشام کبود شده بودن....مامانم ترسید وقتی منو دید گفت چیکارت کردن اونجا

2706