2733
2739
عنوان

با لجبازی همسرم چه کنم؟

992 بازدید | 73 پست

سلامم .۷ ماهه نامزد کردم همسرمم خیلیی لجبازو مغروره دلش صافه هااا زبونش تلخه.مثلا اینکه منو تحویل بگیره یه جورایی سنگینه براش!اون لطافت زنونه رو نداره.همش رفتارش خشکه نمیدونم جیکار کنم گفتم شاید من محبت کنم درست میشه اما نمیشه.نمیدونم دیگه چیکار باید کنم.هر کاری میکنم میگه وطیفه اس ولی یه کار کوچیک خودش رو لطف میدونه.چیکار کنم دیگه نمیدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای چقدر ذخلاق زنت شبیه منه

ببین اصلا ماها دست خودمون نیست 

لطفاً قبول کن ک اخلاقش اینجوریه و اذیتش نکن 

ینی اصلا تو دلش چیزی نیست 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2740

الان شما مردی یا زنی😮😶

خدایا هزارااان بار شکرت.. ممنونتم. خدایا خودت حافظ تانیام وامیر علی نازم باش..یه صلوات براسلامتی بچه هام وخونه دارشدنم بفرستید ممنونم ...عاشقتم خداجوونم. 

متاسفانه محبت بیش از حد بد از مدتی تبدیل به وظیفه میشه

شما راهی ندارید جز این که توجه و محبتتون رو کم کنید

عزت نفس و اعتمادبه نفس داشته باشید و از همین امروز کاری کنید که شروع کننده محبت و توجه طرف مقابلتون باشه و تا توجه ندیدید سرد و بی تفاوت باشید

2706