2733
2734
عنوان

با لجبازی همسرم چه کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 73 پست
زنگ میزنم سکوت میکنه میگم چرا حرف نمیزنی میگه بلد نیستم شرو میکنم حرف زدن بعد چن دیقه خسته میشه میگه ...

وااااا مطمئني دوستداره چقدررفتارش ناپخته اس 🙁

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘
قبول دارما جواب میده ولی بابا ما انسانیم چرا باید اینکاررو کنم با.اخرین راه حل میذارم

محبت کردنو بلد نیس یه چیزیو خواهرانه بهت بگم قبلا با یه اقایی بودم این مدلی بود باور نمی کنی کلا هیچ حسی نداشت همش اعصابم بهم میریخت جدا شدم و اون ازار تو تموم کرد حالا با یه اقایی هستم انقدر پر محبته انقدر دوسم داره که من حتی به خودم اجازه نمیدم فکرمم جایی بره پس خودتو بدبخت نکن اگه مثل من به محبت نیاز داری با یکی باش تامینش کنه 

دیگه هیچ زخم زبونی منو زمین نمیزنه   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

محبت زن و شوهر حساب کتاب نداره، نگین من زنگ میزنک تو نمیزنی یا نوبت توئه،یا من اینکارو کردم چون دوستت داشتم و فلان ،به نظر من چرتکه نندازین برای محبت بین زن و شوهر

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
اینجور ادما عوض نمیشن غرورشونو زیر پا نمیزارن.من با همچین ادمی برخورد داشتم غرورش از همه چی برا ...

چرا عزیزم منم ازون ادمای مغرور بودم که فقط خودم و حرف خودم مهم بود

وقتی آدم درستش سر راهم قرار گرفت وقتی محبت های خالصانش رو دیدم وقتی میدیدم اون بخاطر من چه کارایی میکنه ولی من عوضش با زبونم آتیشش میزنم 

دوست داشتنم شروع شد 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
چرا عزیزم منم ازون ادمای مغرور بودم که فقط خودم و حرف خودم مهم بود وقتی آدم درستش سر راهم قرار گرفت ...

خیلی بهش محبت میکنم ولی خب چشمش کوره و نمیبینه و خودشیفتس .البته دیگه ازش زده شدم خودش خاست من خیلی تلاش کردم ولی خودش نخاست و نمیخاد

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
چرا عزیزم منم ازون ادمای مغرور بودم که فقط خودم و حرف خودم مهم بود وقتی آدم درستش سر راهم قرار گرفت ...

خوب چیکار کنن شما خوشتون میاد؟روراست تر چیکار کنیم ادمایی مث شما محبت کنن؟

اقا مشکل منو حل کنین با حالا😅😅

باید بیشتر از یک هفته دوام بیاری و کمی باهاش سرد شی باید بترسه که از دستت میده وقتی میبینه درهر صورت دلت تنگ میشه و طاقت نمیاری اونم بدتر میشه باید کمی ازش فاصله بگیری تا اون بیاد سمنت. وقتی کسی رو زیاد تحویل بگیری خیال برمیدارتش که چخبره.درسته دوستش داری ولی باید مدتی دوریشو تحمل کنی بزاراون بیاد سمتت وقتی هم گلایه کرد بگو دارم مثل خودت باهات رفتار میکنم وقتی ببینه رفتار خودش بده اصلاح میشه و اگر نشه دیگه کاریش نمیشه کرد یا باید بپاش بسوزی یا خودتو خلاص کنی که امیدوارم کوتاه بیاد 

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
خوب چیکار کنن شما خوشتون میاد؟روراست تر چیکار کنیم ادمایی مث شما محبت کنن؟

ببین آدما فرق دارن باهم ولی من خودمو میگم شاید نامزد شما مثل من نباشه

کارایی که نامزد من میکنه و منو جذب میکنه اینان

برام وقت میزاره درهر شرایطی مثلن صاحب کارش داره حرصشو میخوره صداش میکنه کار داره ولی تا من خدافظیمو کامل نکنم اف نمیشه

یا اینکه بهش میگم شارژ ندارم میره از عابر بانک میخره برام میاره در کوچمون هواهم سرررد اونم با موتور   فقط برا اینکه ببینتم و بهم یاد اوری میکنه هوا سرد بود ولی من میخاستم ببینمت چون خیلی دوست دارم اومدم تو این شرایط

یا یکاره دیگه که میکنه برام خرج میکنه چه داشته باشه چه نداشته باشه یبار تو ماشین بودیم داشت از چکاش میگفت و قرضایی که داره و تا اخر هفته باید بده کلن از بی پولیاش خیلی گفت  همون موقع هم بردم بازار برام مانتو گرفت

رفتارش جوریه که من میبینم و حس میکنم الویت اولش منم

شماهم به نامزدتون بعضی از چیزارو نشون بدین اگه نمیبینه

مثلن گفتین وسط حرفاتون میگه خسته شدم بای دیگه

بهش بگین از چی خسته شدی ؟ 

از منه ؟ گفت اره بگو خب هرموقع دیگه خسته نبودی و حوصلمو داشتی خودت زنگ بزن

اگه گفت نه بحثو نمیخام بگو خودت یه بحثی پیش بکش

وای بسه دیگه خیلی تایپ کردم دیگه بای 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
ببین آدما فرق دارن باهم ولی من خودمو میگم شاید نامزد شما مثل من نباشه کارایی که نامزد من میکنه و من ...

ممنوننن بابت وقتی که گذاشتین خسته نباشین.تاحدودی منم اینکارو میکنم .ولی میگم بحث پیش بکش میگه بلد نیستم.خوب شما یه کاری میکنی که اون میخره تو اونجور موایقعیکم شما تلخی کن ببین میخره یا نه.بخدا حاضرم ببخشید پیراهنمو بفروشم واسش بخر م محترمانشو گفتم بفهمین چی میگم ولی یه روی خوش ببینم...حالا امروز یکم بهتر شده چن وخ پیش زنگ زد

ممنوننن بابت وقتی که گذاشتین خسته نباشین.تاحدودی منم اینکارو میکنم .ولی میگم بحث پیش بکش میگه بلد نی ...

خب دیگه شایدم مشکل از شماس 

حالا ببین چی شده که بهتر شده استقبال کن تا همینجوری پیش بره